Новинка! Антигравійна поліуретанова кольорова плівка Litz! Докладніше

Тонуюча плівка 3М у Києві

3м логотип-1

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Купити тонувальну плівку 3M

На цій сторінці Ви можете купити тонувальну плівку 3М. Компанія 3М – одна з перших компаній на ринку, міцно утримує своє лідерство на протязі багатьох років. AvesAuto є офіційним дистриб'ютором автомобільних плівок 3М в Україні – захисних, тонувальних, декоративних. Купити тонування 3М в м. Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Полтава, Кривий Ріг, Львів ви можете в одному з наших офісів-магазинів або замовити плівку на сайті. Ми відправимо Ваше замовлення того ж дня, якщо замовлення надійшло до 16.00. Ми відправляємо плівку в тубусах, щоб забезпечити її збереження при транспортуванні. Якщо вам потрібна допомога у розрахунку кількості плівки для тонування автомобіля, зв'яжіться з нами по телефону.

Тонувальна плівка 3М серії

У цьому розділі представлені такі плівки:

Тонування 3M Black Shade – неметалізована тонувальна плівка. Такий вид тонувальної плівки складається виключно з фарбованих шарів і не містить шарів металізації. Плюси даної технології виробництва у відсутності натяку на металевий відтінок, що до душі деяким автолюбителями, а також відсутності перешкод при роботі пристроїв супутникового зв'язку. Також ціна плівки 3М серії Black Shade нижче, ніж ціна у металізованої серії. Недолік в терміні експлуатації – він нижче, ніж у металізованих плівок і становить до 5 років, після чого тонувальну плівку необхідно замінити.

Тонування 3M Metallic Shade – металізована тонувальна плівка. Зараз, на жаль, знята з виробництва. Тонувальна плівка металізована містить у своїй структурі металізовані шари, які забезпечують більшу довговічність плівці і надає їй легкий металевий блиск (не плутати з дзеркальним тонуванням!). Термін служби такої плівки становить 7-10 років. В установчих центрах  AvesAuto ми віддаємо перевагу саме металізованій плівці. Ціна тонування таким видом плівки трохи вище, але вона зберігає свої властивості і не вигоряє більш тривалий термін.

Тонування 3M FX-HP – преміальна серія тонувальної плівки, зроблена на основі гібридної технології: комбінація металізованих і пофарбованих шарів поліестера.

Антивандальна плівка 3M Scotchshield – бронювальна плівка для скла. Встановлюється на бічні стекла з метою збільшити час проникнення в салон автомобіля зловмисниками. Плівка встановлюється на внутрішню поверхню скла. На відміну від стандартного тонування для установки антивандальної плівки потрібний повний демонтаж скла, тому що плівка заводиться під кріплення. Якщо знехтувати цією процедурою, то сенсу в установці немає.

Які стекла бронювати?

Зміцнююча плівка 3M ScotchShield ставиться на бічні скла автомобіля. Саме ці скла намагаються розбити зловмисники, щоб проникнути в автомобіль. Найчастіше бронеплівка встановлюється на передні бічні стекла, але безпечніше всього обклеювати нею всі 4 бічні стекла.

Через свої властивості плівка 3M ScotchShield не завжди може бути встановлена на заднє скло (також не бачимо в цьому потреби). У свою чергу лобове скло «триплекс» вже має властивості утримання осколків при пошкодженні і практично не піддається ушкодженню підручними засобами, тому також не бачимо сенсу в установці бронеплівки на лобове скло. Найкращим варіантом для захисту лобового скла залишається плівка ClearPlex.

Від чого захищає антивандальна плівка?

Мета антивандальної плівки – ускладнити процес проникнення в автомобіль для зловмисника.

Вона не захистить скло від розбивання, але:
- утримає осколки на місці, тому, якщо в машині є людина, вона не поріжеться осколками скла.

- злякає зловмисника чи приверне увагу оточуючих, дасть Вам можливість виїхати, якщо Ви знаходитеся в автомобілі.

Антивандальна плівка буває повністю прозора і затемнена. Це варіант для автовласників, які бажають одночасно забронювати скло і затонувати його. Затемнений варіант бронеплівки – 3M Scotchshield 20%, саме такий відсоток світлопропускання мають найбільш популярні тонувальні плівки. Нас часто запитують, чи можна тонувати скло автомобіля, обклеєного антивандальною плівкою. Так, такий варіант можливий, хоча, на наш погляд, доцільніше у цьому випадку віддати перевагу затемненому варіанту антивандальної плівки. Раніше існував варіант 5% світлопропускання у плівки Scotchshield, однак ця позиція була знята з виробництва.

Інше поширене питання – чи можна клеїти бронеплівку для скла у кілька шарів. Плівка має товщину 112 мікрон, і її можна клеїти в 3 шари, при бажанні, досягнувши максимуму в 336 мікрон товщини.

Купити антивандальну плівку для стекол можна в м. Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Полтава, Кривий Ріг.

Яка тонувальна плівка найпопулярніша?

Більшість автовласників зупиняють вибір на плівці світлопропусканням 15% для тонування стекол автомобіля. Цей варіант створює особистий простір усередині автомобіля – вміст салону не видно зовні, також не видно люде, що знаходяться всередині. Але при цьому не виникає дискомфорту при керуванні автомобілем, як може траплятися з тонуванням 5%.

Правила дорожнього руху України регламентують світлопропускання лобового скла та передніх бокових стекол. У зв'язку з посиленням контролю за дотриманням правил варто звернути увагу на атермальне тонування від компанії 3М – атермальна плівка3M Crystalline.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені