Новинка! Антигравійна поліуретанова кольорова плівка Litz! Докладніше
- - - Двосторонній скотч 3М у Києві

Скотч двосторонній 3М у Києві

3м логотип
Показано 16 з 44 товарів
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Купити двосторонній скотч 3М

Двосторонній скотч 3М – універсальний і надійний спосіб механічного з'єднання поверхонь із пластику, сталі, алюмінію, дерева, скла, кераміки та ін Скотч 3М широко застосовується при виготовленні і монтажі зовнішньої реклами, будівельних конструкціях, побуті, дизайні інтер'єру. Стосовно до автомобілів двосторонній скотч 3М успішно використовується для кріплення молдингів, деталей панелі авто приладів та ін.

Головні переваги скотчу 3М – ціна, міцність, зносостійкість і довговічність клейкої стрічки. Двосторонній скотч 3M доступний в широкому асортименті довжини намотки (від 2 до 20 м), ширини (від 6 до 25 мм) і товщини (від 0,205 мм до 1.1 мм), що дає можливість купити двосторонній скотч для кожного випадку. Ціна на двосторонній скотч 3М в Україні для нечастих випадків застосування (в 2-х або 3-х метрової намотуванні) більш, ніж доступна. Для більш частого використання скотчу 3M має сенс звернути увагу на велику довжину намотування стрічки.

На відміну від інших кріпильних засобів авто на зразок болтів, заклепок, саморізів, двосторонній скотч непомітний і дуже простий у застосуванні. Двосторонній скотч 3М забезпечує надійність кріплення завдяки рівномірному розподілу навантаження по всій довжині з'єднання. Клейка стрічка 3М також відрізняється стійкістю до негативного впливу навколишнього середовища на автомобіль.

При виборі двостороннього скотчу слід враховувати такі параметри:

  1. Максимальний зазор між двома скріплюються поверхнями для того, щоб правильно підібрати товщину скотча. Для кріплення автомобільних молдингів, які знаходяться в поглибленні, часто підходить більш товстий скотч (1.1 мм). Для вклеювання екранів мобільних телефонів і планшетів потрібен тонкий скотч. Найбільшим попитом для цих цілей користується двосторонній скотч 3М для дисплеїв і тачскріна товщиною 0.205 мм (найтонший скотч).

  2. Жорсткість склеюваних виробів. Для з'єднання жорстких матеріалів оптимальним варіантом буде скотч товщиною 1.1 мм, а для склеювання більш гнучких матеріалів підійдуть більш тонкі скотчі.

Двосторонній скотч 3М: спосіб застосування

  1. Температура в приміщенні повинна бути не нижче +18 С. Оптимальний діапазон температур для найкращої адгезії стрічки - від 20 до 40 градусів С.

  2. Поверхня, на яку наклеюється двосторонній скотч 3М, повинна бути рівною. На кузові автомобіля не повинно бути слідів корозії. Якщо на поверхні автомобіля виявлені дефекти, слід провести абразивну обробку з подальшим очищенням поверхні розчинником.

  3. Обидві сполучаються поверхні повинні бути очищені і знежирені. Для знежирення використовуйте 50% розчин ізопропілового спирту. Висушіть поверхню чистою тканиною. Для досягнення найкращого результату і посилення адгезії скотчу 3М також рекомендується нанести на поверхню праймер 3М 94.

  4. Видаляємо з одного боку клейкої стрічки 3М лайнер і притискаємо скотч до поверхні.

  5. Якщо Ви вирішили купити скотч 3М, необхідно враховувати, що час, за який клейовий шар стрічки набирає максимальну силу, неоднаковий для всіх скотчей. Темно-сіра стрічка 3М нарощує силу з'єднання повільно, досягаючи своєї межі протягом 72 годин. Чорний скотч 3Мнабирає максимальну силу з'єднання протягом 48 годин. Прозорий двосторонній скотч 3М досягає максимальної сили з'єднання протягом 24 годин. Для кріплення більшості молдингів на кузов авто в основному використовується сірий автомобільний скотч 3М.

Скотч 3М: види

Темно-сіра клейка стрічка 3М серії 6008GT ідеальна для монтажу молдингів, емблем, накладних елементів, вставок, деталей з пластику.

Прозора акрилова стрічка 3М серії VHB 4905F і 4910F відрізняється підвищеною міцністю, широко застосовується для кріплення блістерів, вклеювання екранів мобільних пристроїв, монтажі стекол, складання світлових коробів.

Чорний двосторонній скотч 3м PT1100 – пеноакриловая стрічка, зносостійка і стійка до навантажень. Використовується для кріплення молдингів на авто, а також з'єднань, де потрібно акуратна лінія, наприклад, молдинги дверей і даху автомобіля, антени, додаткові сигнали гальмування, облицювання коліс і арок тощо Дана стрічка має товщину 1.1 мм, на обидві сторони скотч завдано акриловий адгезив. На сторону без лайнера нанесений VR1, який відрізняється дуже високою адгезією до будь-яких матеріалів. На стороні з лайнером - VR2, який оптимальний для нанесення на лакофарбове покриття автомобіля.

Купити двосторонній скотч 3М Ви можете зі складу в м. Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Кривий Ріг, Полтава. Весь представлений в нашому інтернет-магазині скотч 3М – оригінальний, поставляється в блістерній упаковці.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені