Зустрічайте AvesAuto в Європі! Для більш детальної інформації зв'яжіться з нами Докладніше

Антигравійна плівка SunTek у Харкові

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Антигравійна плівка SunTek – двошарова поліуретанова плівка, яка застосовується для захисту кузова автомобіля від сколів, подряпин, дрібних ДТП. Виробляється компанією Eastman на ультра-сучасних потужностях в США.

Купити захисну плівку SunTek PPF в Україні

Купити Suntek у Харкові можна в декількох серіях: SunTek PPF Top Coated (поліпшена версія з верхнім захисним шаром, який робить плівку більш стійкою до негативного впливу навколишнього середовища і перешкоджає її подряпуванню), SunTek Ultra (плівка третього покоління з неперевершеним глянцем і гідрофобним ефектом). Ці плівки мають глянсову поверхню. Для додання матового ефекту існує поліуретанова плівка з матовим фінішем SunTek PPF Matte.
Матова плівка SunTek Matte не має верхнього захисного шару. Антигравійна плівка Suntek Top Coated має універсальний топ коат, підходить для обклеювання автомобілів будь-якого кольору. SunTek Ultra має твердий топ коат. Це ідеальний варіант для обклеювання білих автомобілів, плівка зберігає свою прозорість протягом всього строку служби. А від подряпин можна позбутися простим загріванням або поліруванням.

Офіційний дистриб'ютор SunTek в Україні

Єдиний офіційний дистриб'ютор автомобільних плівок SunTek в Україні – компанія AvesAuto. Ми повністю підтримуємо всі гарантії виробника на вироблений ним матеріал. Якщо раптом ви помітили на плівці смуги, крапки та інші дефекти, вам достатньо повідомити нам про це, і ми візьмемо врегулювання ситуації на себе і замінимо Вам матеріал.

Якщо Ви хочете перевірити, оригінальний SunTek чи ні, то звертаємо вашу увагу на наступні параметри:

1. Всі автомобільні плівки SunTek, будь то захисна поліуретанова плівка або тонувальна плівка, поставляються в оригінальних брендованих коробках, ні в якому разі не білих коробках без імені, як іноді зустрічаються на ринку.

2. На кожній коробці присутній серійний номер, який повинен збігатися з номером на основі поліуретанової плівки.

3. У преміальної серії SunTek Ultra, крім серійного номера, на підкладці також дублюється назва плівки PPF Ultra Suntek.

Антигравійна плівка встановлюється на весь термін служби автомобіля і не вимагає спеціального догляду. Плівка SunTek на 100% пропускає ультрафіолетові промені, що дозволяє кузову під плівкою вигоряти рівномірно, і в разі необхідності видалення плівки колір кузова буде однорідним.

Плівка SunTek доступна в ширині 61 см, 122 см, 152 см, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для обклеювання будь-якої деталі автомобіля. Як правило має сенс захистити найбільш вразливі сколів елементи кузова: передній бампер, оптика, капот, крила, пороги, дзеркала, зони під ручками, арки, торці дверей тощо. Можливе також повне обклеювання автомобіля. Деякі автомобільні плівки можна купити в шириною 30 і 90 см, що може бути дуже вигідно з економічної точки зору.

Установники автоплівок цінують плівку SunTek за якісний клейовий шар, який прощає помилки в установці і дозволяє при необхідності коригувати місцерозташування плівки без залипань. Плівка також має властивість відновлюватися при нагріванні феном або гарячою водою.

Довічна гарантія виробника від пожовтіння, розшарування, розтріскування.

Купити антигравийну плівку Suntek (Сантек) можна в м. Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Полтава. Ми пропонуємо купити захисну плівку для автомобіля на метраж, в рулонах і у вигляді викрійок, розкроєних індивідуально під потрібні деталі потрібної Вам моделі автомобіля. Подивитися варіанти захисту автомобіля, дізнатися метраж, необхідний для обклеювання автомобіля плівкою, дізнатись ціну на антигравийну плівку можна в розділі Підбір лекал.

Захисна плівка SunTek добре підходить для автомобілів преміум-класу, лакофарбове покриття яких не має "шагрені".

Переваги захисної плівки SunTek:

  • красивий глянець;
  • стійкість до агресивних середовищ;
  • простота в установці;
  • висока еластичність;
  • максимальна ширина 1.52 м для установки без стиків.

Недоліки антигравійної плівки SunTek:

  • необхідність ретельно прогрівати края плівки, щоб уникнути відставання;
  • тривале просушування автомобіля після установки плівки.
  • не рекомендується для нанесення на бампер.
Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені