- Як стати дилером?

Як стати дилером?

 

Ми завжди відкриті до співпраці з новими партнерами і постійно працюємо над розширенням дилерської мережі по Україні. Тому ми запрошуємо до партнерства автосалони, детейлінг-центри, СТО, автомийки та інші підприємства, які цікавляться розвитком бізнесу та включенням до переліку такої послуги, як встановлення антигравійної плівки. Напрямок захисту автомобіля поліуретановою плівкою, атермальная тонування, рестайлінг автомобіля вініловими плівками з кожним роком одержує усе більший розвиток в Україні. Бізнес з продажу та встановлення автомобільних плівок можна розвивати без початкових інвестицій в будь-якому регіоні України.

Ми навчимо Вас техніці її установки і стратегій просування. Для наших дилерів ми надаємо спеціальні ціни на продукцію, надаємо технічну та рекламну підтримку.

Чому ми?

  • Ми є офіційним дистриб'ютором компанії 3М в Україні, а також прямим імпортером автомобільних плівок з США, тому в змозі запропонувати найнижчі ціни і забезпечити постійну наявність товару на складі.

  • 100% вирішення всіх спірних ситуацій. Ми повністю підтримуємо гарантії виробників на матеріал, тому у разі будь-яких питань до якості товару ми беремо на себе врегулювання гарантійних випадків з виробником.

  • Найповніша база електронних лекал в Україні – у нашому розпорядженні є програмне забезпечення провідних виробників автопленок для розкрою захисної плівки за лекалами на ріжучому плоттері, а також власні напрацювання в області лекал під потреби та уподобання українських автовласників.

  • Склади готової продукції р. в Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Херсон для максимальної зручності логістики. У більшості міст у нас є установчі центри, де наші фахівці допоможуть Вам захистити автомобіль від відколів антигравійною плівкою, встановити тонувальну, атермальную, бронирующую плівки, втілити в життя самі сміливі рішення в стайлінг автомобіля вініловими плівками.

  • Навчальні семінари і тренінги – ми навчимо Вас або Ваших співробітників нюансів установки автомобільних плівок, будемо супроводжувати і підтримувати Вас на всьому шляху руху продукції від придбання Вами матеріалів до здачі обклеєного автомобіля замовнику.

  • Рекламна підтримка – ми забезпечимо Вас рекламними матеріалами для успішного просування автомобільних плівок.

Якщо Ви зацікавлені освоїти новий напрямок – автомобільні плівки, будь ласка, зв'яжіться з нами по тел. (098) 393-88-74, (050) 682-43-45.

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ
Автомобілі в алфавітному порядку: A B C D F G H I J K L M N O P R S T V Z
ACURA
ALFA ROMEO
AUDI
BENTLEY
BMW
CADILLAC
CHEVROLET
CHRYSLER
CITROEN
DAEWOO
DAIHATSU
DODGE
FIAT
FORD
GEELY
HONDA
HYUNDAI
INFINITI
JAGUAR
JEEP
KIA
LAMBORGINI
LAND ROVER
LEXUS
MASERATI
MAZDA
MERCEDES BENZ
MINI
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
SEAT
SKODA
SMART
SSANGYONG
SUBARU
SUZUKI
TESLA
TOYOTA
VOLKSWAGEN
VOLVO
ZAZ
Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені