Новинка! Антигравійна поліуретанова кольорова плівка Litz! Докладніше
- Як стати дилером?

Як стати дилером?

 

Ми завжди відкриті до співпраці з новими партнерами і постійно працюємо над розширенням дилерської мережі по Україні. Тому ми запрошуємо до партнерства автосалони, детейлінг-центри, СТО, автомийки та інші підприємства, які цікавляться розвитком бізнесу та включенням до переліку такої послуги, як встановлення антигравійної плівки. Напрямок захисту автомобіля поліуретановою плівкою, атермальная тонування, рестайлінг автомобіля вініловими плівками з кожним роком одержує усе більший розвиток в Україні. Бізнес з продажу та встановлення автомобільних плівок можна розвивати без початкових інвестицій в будь-якому регіоні України.

Ми навчимо Вас техніці її установки і стратегій просування. Для наших дилерів ми надаємо спеціальні ціни на продукцію, надаємо технічну та рекламну підтримку.

Чому ми?

  • Ми є офіційним дистриб'ютором компанії 3М в Україні, а також прямим імпортером автомобільних плівок з США, тому в змозі запропонувати найнижчі ціни і забезпечити постійну наявність товару на складі.

  • 100% вирішення всіх спірних ситуацій. Ми повністю підтримуємо гарантії виробників на матеріал, тому у разі будь-яких питань до якості товару ми беремо на себе врегулювання гарантійних випадків з виробником.

  • Найповніша база електронних лекал в Україні – у нашому розпорядженні є програмне забезпечення провідних виробників автопленок для розкрою захисної плівки за лекалами на ріжучому плоттері, а також власні напрацювання в області лекал під потреби та уподобання українських автовласників.

  • Склади готової продукції р. в Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Херсон для максимальної зручності логістики. У більшості міст у нас є установчі центри, де наші фахівці допоможуть Вам захистити автомобіль від відколів антигравійною плівкою, встановити тонувальну, атермальную, бронирующую плівки, втілити в життя самі сміливі рішення в стайлінг автомобіля вініловими плівками.

  • Навчальні семінари і тренінги – ми навчимо Вас або Ваших співробітників нюансів установки автомобільних плівок, будемо супроводжувати і підтримувати Вас на всьому шляху руху продукції від придбання Вами матеріалів до здачі обклеєного автомобіля замовнику.

  • Рекламна підтримка – ми забезпечимо Вас рекламними матеріалами для успішного просування автомобільних плівок.

Якщо Ви зацікавлені освоїти новий напрямок – автомобільні плівки, будь ласка, зв'яжіться з нами по тел. (098) 393-88-74, (050) 682-43-45.

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ
Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені