Новинка! Антигравійна поліуретанова кольорова плівка Litz! Докладніше

Автомобільна плівка KPMF у Києві

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Купити плівку KPMF в Україні

Автоплівка KPMF (КПМФ) – одна з найвідоміших вінілових плівок на ринку. Плівка виготовляється компанією KAY Premium Marking Films (KPMF) у Великобританії з 1991 року. Компанія стартувала як виробництво плівок для рекламної індустрії, але поступово розширили сфери діяльності і пропонований асортимент. Автомобільна плівка KPMF підходить як для часткової, так і для повної оклейки автомобіля (наприклад, в рекламних цілях). Завдяки своїй товщині плівка KPMF здатна дуже сильно розтягуватися і набувати форму будь-яких складних поверхонь, за що її люблять професійні установники. Асортимент плівок має глянцеву і матову текстуру. Біла і прозора вінілові плівки призначені для друку. Плівка КПМФ – одна з найбільш якісних вінілових плівок з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Купити плівки КПМФ в Україні можна на нашому сайті або купити KPMF в м. Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Полтава, Кривий ріг в одному з наших магазинів.

Вініловий тюнінг – це один з напрямків, яке ніколи не втратить актуальності. Реклама на автомобілях, фірмовий брендинг, зміна кольору автомобіля, зміна фінішу автомобіля з глянсового на матовий – це ті завдання, які елементарно вирішуються з допомогою автовинила. Крім повної оклейки автомобіля завдяки вініловій плівці ми можемо декорувати окремі деталі кузова – дах, стійки і т. д.

Більшість серій плівок KPMF оснащені технологією Air Lease – микроканалами, які допомагають виводити повітря в процесі обклеювання і перешкоджають утворенню бульбашок. Інша особливість плівок КПМФ – високий коефіцієнт розтягування, який полегшує установку.

У цьому розділі ви можете:

Купити прозору глянцеву плівку

- Купити прозору глянцеву плівку, наприклад, KPMF 88000. Дана плівка використовується для створення невидимого покриття на автомобілі та для тих, хто з якихось причин не бажає обклеїти кузов захисною плівкою. Після обклеювання плівка не помітна на автомобілі, але з часом вона може набувати жовтуватий відтінок, щоб буде особливо видно на автомобілі білого кольору. Купити плівку прозорий глянець можна в м. Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Львів. Продаж здійснюється на метраж і в рулонах. Підходить для друку.

Купити прозору матову плівку

- Купити прозору матову плівку, наприклад, KPMF 8800. Матова автомобільна плівка дозволяє надати поверхні матовий фініш, який виглядає досить стильно. На відміну від матового поліуретану, матовий вініл не в змозі забезпечити кузову сильний захист, але від легких пошкоджень плівка безумовно захистить. Купити прозору матову плівку можна в будь-якому офісі AvesAuto в м. Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Полтава, Львів, Кривий Ріг.

Купити чорну глянцеву плівку

- Купити чорну глянсову плівку. Ми пропонуємо KPMF 8800. Лита вінілова плівка KPMF преміум-класу з мікроканалами чорного глянцевого кольору захищає автомобіль від сколів за рахунок своєї товщини в 100 мкр. Це відмінний і економічно вигідний матеріал для тюнінгу окремих деталей кузова, а також для обклеювання даху. Ми не можемо не відзначити, що зараз на ринку з'явилися поліуретанові плівки чорний глянець, за допомогою якого можна і захистити поверхню, і декорувати її. Але якщо мета захистити вторинна і на першому плані стоїть завдання змінити колір поверхні, то чорний глянець KPMF відмінно впорається з завданням. Дана плівка широко використовується для створення ефекту панорамного даху (обклеювання даху автомобіля чорною глянцевою плівкою).

Купити чорну матову плівку

- Купити чорну матову плівку в м. Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Кривий Ріг або оформити замовлення онлайн. Наш вибір – KPMF (Англія) 8900. Це чорна матова плівка з мікроканалами. Підходить як для часткової, так і для повної оклейки автомобіля. Мікроканали у складі клейового шару спрощують установку і позбавляють від бульбашок в процесі нанесення плівки. Плівка чудово тягнеться і обтягує складні криволінійні поверхні, захищає кузов автомобіля від сколів завдяки своїй товщині.

Купити білу глянцеву плівку

- Купити білу глянсову плівку. Ми доставимо плівку по Україні обраним перевізником. Дана плівка широко використовується для рекламної оклейки автомобіля, для декорування окремих елементів. Також використовується для друку.

Купити білу матову плівку

- Купити білу матову плівку. Ми зупинили вибір на плівці KPMF 88011. Ця плівка містить у структурі мікроканали, які полегшують установку матеріалу. Мікроканали служать для виведення повітря в процесі обклеювання і перешкоджають утворенню бульбашок.

Купити карбонову плівку

- Купити карбонову плівку в наших магазинах в м. Київ, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Полтава, Харків, Дніпро. Чорна карбонова плівка KPMF з мікроканалами імітує структуру карбону. Плівка під карбон — один з найбільш популярних варіантів тюнінгу.

Купити структурну плівку

- Придбати структурну матову плівку. Це не просто чорна плівка, вона має цікаву структуру і мікроканалів для кращого виведення повітря процесі обклеювання. Карбонова плівка клеїться на мокру і суху, як будь-яка вінілова плівка.

Купити кольорову автоплівку

- Купити кольорові автомобільні плівки (червона, жовта, помаранчева, синя, біла). У нас ви можете замовити різні кольори вінілових плівок. Як правило такі плівки використовуються для брендування автомобілів, і в наших установчих центрах ми часто застосовуємо ці плівки для плоттерної порізки і обклеювання автомобілів.

Ширина рулону плівок КПМФ становить 152 см, що достатньо для обклеювання великих деталей автомобіля начебто капота і крил без технічних розрізів. Ви можете замовити вінілову плівку на метраж або в рулонах. Якщо замовлення надійшло до 16.00, ми відправимо плівку вам в той же день. Вся плівка відправляється в тубусах, щоб виключити ризик пошкодження плівки під час транспортування. Якщо замовлення надійшло у неробочий день, то він буде оброблений в наступний робочий день.

Якщо вам необхідна допомога в установці вінілової плівки, то запрошуємо зв'язатися з нашим відділом консультацій. Дрібні деталі автомобіля або рівні поверхні цілком можна обклеїти без досвіду в поклейці плівок. Ми також можемо допомогти вам у розрахунку кількості плівки, необхідного на обклеювання. Порізка плівки можлива по довжині рулону (ширина відрізу завжди буде становити 1.52 м).

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені