Новинка! Антигравійна поліуретанова кольорова плівка Litz! Докладніше

Антигравійна плівка 3М VentureShield у Києві

Ventureshield poster

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Антигравійна автоплівка купити в Україні 


Антигравійна плівка VentureShield – піонер в області захисних плівкових покриттів. Вперше плівка була застосована в авіації для захисту лопатей американських вертольотів під час воєнних дій у Перській затоці. І після того, як ефективність поліуретанової плівки була доведена, вона знайшла застосування в новому секторі і почала використовуватися для захисту кузова автомобілів від таких пошкоджень, як сколи, подряпини, дрібні ДТП.

VentureShield – це одношарова прозора антигравійна плівка з поліуретану виробництва компанії 3M (США). На сьогоднішній день дана захисна плівка є найміцнішою серед конкурентів. Відсутність верхнього захисного шару дозволяє їй бути еластичною і надає легкість в установці, але тим самим знижує стійкість автоплівки до агресивних середовищ. Продукт вимагає більш ретельного догляду на автомобілях чорних і білих кольорів (нанесення твердого воску, періодичні полірування).

Після нанесення на автомобіль плівка 3М стає абсолютно невидимою і людина, яка не попереджена про наявність плівки на автомобілі, навряд чи зможе її помітити. Плівка 3M VentureShield зберігає свої високі захисні властивості протягом усього терміну експлуатації автомобіля поза залежності від погодних умов, не вимагає переустановлення і спеціального догляду.

Антигравійна плівка 3M захищена довічною гарантією виробника від пожовтіння, розтріскування, розшарування. Поліуретан на 100% пропускає ультрафіолетові промені, що забезпечує рівномірний вигоряння кузова на захищених і не захищених плівкою деталях. Це означає, що при необхідності видалення плівки всі деталі кузова матимуть однаковий колір.

Купити автомобільну плівку 3М VentureShield

3M VentureShield доступна в ширині 61 см, 122 см і 152 см. Плівка шириною 61 см оптимальна для поразки на плоттері і обклеювання автомобіля стандартним набором, який включає в себе передній бампер, капот і крила частково, дзеркала, передню оптику, зону під ручками. Також ця ширина відмінно підходить для захисту порогів, стійок, торців дверей і фронтальної частини даху. Для обклеювання великих деталей кузова начебто капота і крил цілком підійде плівка шириною 1.22 м. Для випадків, де цієї ширини недостатньо, підійде плівка 1.52 м. Маючи в розпорядженні базу електронних лекал 3М, ми можемо розкроїти плівку індивідуально під кожну модель автомобіля і під будь-яку деталь. В базі електронних лекал 3М є майже всі моделі автомобілів, випущені за останні 20 років. Крім того, ми можемо адаптувати будь-яку викрійку під ваші потреби – додати кілька сантиметрів, щоб ви могли встановити плівку з підворотом або прибрати не потрібні вам деталі з лекала. Поклейка захисної плівки за лекалами істотно економить дорогий матеріал. Крім того, в цьому випадку виключається порізка плівки ножем по кузову, а це в свою чергу виключає ризик пошкодити лакофарбове покриття автомобіля. Також не варто забувати про час, який вимагає обклеювання автомобіля бронеплівкою – у разі встановлення за лекалами він зменшується.

Не варто забувати, що плівка VentureShield від компанії 3М – це захисна плівка першого покоління, піонер на ринку захисних плівок. Тому ця плівка позбавлена верхнього захисного шару, так званого топ коата. Тому ця плівка рекомендується для установки на автомобілі темних кольорів і не рекомендується для обклеювання автомобілів білого кольору. Зважаючи на те, що поліуретан має пористу структуру, через відсутність топ коата плівка збиратиме сміття і бруд, подібно до поролонової губки. Тому з часом вона може набувати жовтуватий відтінок, який буде особливо видно на автомобілі білого кольору. Для захисту автомобілів білого кольору ми радимо зупинити вибір на захисних плівках з топ коатом, приміром, SunTek.

3M VentureShield доступна в ширині 61 см, 122 см, 152 см, а також у глянцевому і матовому фініші. Матова автоплівка дозволяє одночасно захистити авто від сколів, подряпин, пошкоджень і надати кузову стильний матовий блиск.

Переваги антигравійної плівки VentureShield:

  • висока міцність;
  • легкість в установці;
  • якісний клейовий шар;
  • довговічність;
  • доступна ширина - 1,52 м для обклеювання великих деталей без стиків.

Недоліки захисної плівки VentureShield:

  • слабка стійкість до деревної смоли, комариної кислоті;
  • необхідність ретельного догляду за плівкою на білих і чорних автомобілях (нанесення воску, полірування).
Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені