Новинка! Антигравійна поліуретанова кольорова плівка Litz! Докладніше

Антигравійна плівка PremiumShield у Києві

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Купити антигравийну плівку PremiumShield

PremiumShield - поліуретанові плівки виробництва США. Дана автомобільна плівка володіє рядом переваг: висока міцність, стійкість до агресивних середовищ завдяки наявності додаткового захисного шару, якісний клейового шару. Ідеально підходить для автомобілів темних кольорів. В асортименті PremiumShield можна купити захисну плівку:

- прозора глянцева плівка. Це найпопулярніший варіант для обклеювання автомобіля з метою захисту від сколів, подряпин, дрібних пошкоджень. Захист авто плівкою дозволить зберегти кузов автомобіля в стані нового впродовж довгих років. Поліуретанова плівка не змінює зовнішній вигляд автомобіля, і якщо людина не знає про те, що автомобіль обклеєний, то з найбільшою часткою ймовірності вона і зовсім не помітить плівку на кузові. Захисна плівка PremiumShield Elite відрізняється прекрасним глянцем, порівнянним з блиском рідного лакофарбового покриття автомобіля. Купити антигравийну плівку PremiumShield можна в м. Київ, Харків, Дніпро, Львів, Полтава, Одеса, Кривий Ріг. Плівка доступна в ширині рулона 61 см, 122 см, 152 см.

- прозора матова плівка. Це вибір тих автовласників, які бажають захистити кузов автомобіля від ушкоджень і одночасно надати йому матовий фініш. Матова захисна плівка – це одношарова плівка, товщина якої становить 180 мікрон. Особливість даної плівки в тому, що вона не має верхнього захисного шару зі спресованного поліуретану, тому вона більш схильна до впливу навколишнього середовища, у неї легше забивається сміття, бруд і згодом на світлих автомобілях плівка може набувати жовтуватий відтінок. Також слід врахувати, що матова захисна плівка на автомобіль і полірування – поняття не сумісні. Якщо глянцеву поліуретанову плівку можна полірувати частіше, ніж рідне лкп, то з матовою антигравійною плівкою справа йде інакше. Рекомендуємо пильніший догляд за автомобілем, обклеєним матовою захисною плівкою – як можна швидше видаляти будь-які забруднення, щоб не допустити їх в'їдання в структуру плівки і регулярно наносити синтетичний віск. Купити матову автоплівку можна шириною 152 см.

- прозора глянцева плівка третього покоління Elite SH, де літери SH означають self-healing – це самовідновлюється плівка, яка відрізняється підвищеною міцністю і поліпшеним глянцем. Ця плівка має додаткове покриття з спресованного поліуретану (топ коат).

Купити плівку на фари 

- затемнена поліуретанова плівка для фар PremiumShield Smoke зі світлопропусканням 40%. Це не стандартна для тонувальна плівка фар, це тонуюча і захисна плівка одночасно. Дана плівка – це плівка товщиною 180 мікрон, має приємний вугільний відтінок. Використовується для захисту фар автомобіля від сколів і їх затемнення. Купити плівку для фар можна на метраж в м. Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Полтава, Львів.

- поліуретан чорний глянець PremiumShield Gloss Black. Використовується для захисту дахів, декорування окремих елементів авто. На відміну від вінілових плівок чорний мат або чорний глянець, дана плівка також захищає автомобіль від сколів, подряпин, пошкоджень. Товщина плівки 180 мікрон.

- прозора глянцева плівка PremiumShield Elite CR. Це плівка з твердим топ коатом. Рекомендується для установки на світлі і білі автомобілі. Завдяки твердому топ коату ця плівка набагато менше схильна до набивання бруду і зміни відтінку на відміну від плівок з м'яким або середнім топ коатом. На світлих автомобілях це особливо важливо.

У нашому розпорядженні також база для порізки лекал з моделями автомобілів, випущених за останні 20 років. Не секрет, що база лекал PremiumShield – краща на ринку. Ми виріжемо плівку індивідуально під потрібну модель автомобіля і можемо змінити викрійку відповідно до ваших запитів, видалити ту або іншу деталь, додати плівку під підворот.

PremiumShield (виробництво США) - двошарова поліуретанова антигравійна плівка, що володіє високою міцністю і стійкістю до агресивних середовищ (бітум, бензин, розчинники, комарина кислота, деревна смола). Наявність захисного шару ускладнює процес встановлення захисної плівки PremiumShield, але не вимагає застосування парогенератора. Бажана установка даної плівки "в стик" без підгину під захищають деталі. Також рекомендуємо застосування даної автоплівки на автомобілі і поверхні темних кольорів.

Переваги захисної плівки PremiumShield:

  • красивий глянець, наближений до рідного лакофарбового покриття кузова;
  • висока міцність;
  • потужний клейовий шар;
  • довічна гарантія від пожовтіння.

Недоліки антигравійної плівки PremiumShield:

  • складність установки;
  • рекомендується досвідченим установникам.
Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені