Новинка! Антигравійна поліуретанова кольорова плівка Litz! Докладніше

Полірувальні круги Lake Country у Києві

lake country logo
Показано 16 з 147 товарів
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Полірувальні круги Lake Country: купити в Україні

У нас ви можете купити полірувальні круги Lake Country в м. Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Полтава, Кривий Ріг. Продукція представлена в повному обсязі в головному шоурумі в Києві. Якщо Вас цікавить самовивіз із магазинів у містах України, то рекомендуємо уточнити наявність по телефону або на картці товару. У будь-якому випадку ми відправимо вам полірувальники Лейк Кантрі Новою поштою або іншим перевізником в день замовлення, якщо він вступив до 16.00. Замовлення, які надійшли після або у вихідний день, будуть оброблені і відправлені на наступний робочий день.

Ми є прямим імпортером та офіційним дистриб'ютором компанії Lake Country в Україні. Компанія Lake Country має понад 60 років досвіду у виробництві товарів для автомобільної, суднобудівної та аерокосмічної індустрії. Lake Country має 49 патентів і є лідером в області полірувальних кругів і аксесуарів для детейлінга.

Полірувальні круги Lake Country (США) - мастхев полірувальників зі всього світу. Це найживучіші полірувальні круги. Компанія, яка виробляє круги і аксесуари для полірування, з 1977 року зарекомендувала себе на ринку своєю високою якістю і прагненням до інновації. Крім цього, полірувальники Лейк Кантрі відрізняються середньою ціною при своїй найвищій якості.

Поєднання преміум-матеріалів і передового дизайну відрізняють продукцію марки Lake Country. Поролон для виробництва кіл імпортується з Німеччини. Саме виробництво кіл Lake Country знаходиться в штаті Вісконсін, США. Технологія виробництва кругів дозволила виключити такі часто зустрічаються проблеми з полірувальними кругами, як відділення від підкладки в процесі роботи, пропаливание.

Полірувальні круги Лейк Кантрі міцно утримуються на місці завдяки кріпленню Velcro (липучка). Дизайн поролонового кола мінімізує теплопередачу і тертя по кузову.

Восени 2006 року компанія Lake Country представила технологію CCS - closed cell structures, що перекладається як "структура закритих осередків". Вони являють собою кишені, завдяки яким полірувальна паста менше вбирається в поролон. Принцип роботи цих осередків нагадує резервуар для надлишків полірувальної пасти або воску. Коли для роботи потрібно більше засобу, досить сильніше притиснути круг, щоб видавити пасту з осередку. Така технологія перешкоджає висиханню і надмірно швидкому виробленню пасти у процесі полірування.

Полірувальні круги для авто Lake Country доступні діаметром 3.5, 5.5, 6.5 дюймів для машинок подвійної дії, а також діаметром 7.5 і 8.5 дюймів для роторних полірувальних машинок. Круги діаметром 7.5 дюймів можуть також використовуватися на роторних машинах з оправками діаметром 6 дюймів.

В залежності від дефектів, які потрібно усунути від типу лаку Ви можете вибрати відповідну ступінь абразивності круга. Більш агресивні полірувальні круги допоможуть видалити глибокі подряпини, в той час як фінішні круги використовуються для нанесення воску і захисних складів.

Градація поролонових полірувальних кругів Lake Country:

Фіолетовий – найбільш абразивний екстраріжучий круг.

Жовтий – жорсткий ріжучий круг.

Оранжевий світлий – круг середньої жорсткості, залишає напівглянцевий фініш. Зроблений з європейського полімеру.

Зелений світлий – м'який круг, для легкого полірування.

Білий – м'який круг, для нанесення поліролей.

Чорний – фінішний круг, для нанесення воску і захисних складів.

Блакитний – екстрам'який круг, для нанесення однокрокових поліролей і силантов.

Червоний – екстрам'який круг, для нанесення однокрокових поліролей і захисних складів.

Золотий – экстрамягкий, найм'якіший з усіх.

Рекомендуємо використовувати полірувальні круги Lake Country з їх фірмовими підкладками, виготовленими з гнучкого уретану та поліпшеною системою кріплення кіл. Для роторних полірувальних машинок доступні підкладки діаметром від 2.5 дюймів до 7 дюймів, а для машинок подвійної дії Ви можете вибрати оправлення діаметром від 3.5 до 6 дюймів.

Якщо потрібна більша агресивність полірувального кола, то рекомендуємо зупинити вибір на вовняних колах Lake Country. Асортимент постійно оновлюється. Слідкуйте за новинками в соцмережах, де ми намагаємося робити огляди продукції і розповідати про новинки.

Якщо Вам необхідна консультація у виборі відповідних кругів, зв'яжіться з нашим відділом продажів.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені