Зустрічайте AvesAuto в Європі! Для більш детальної інформації зв'яжіться з нами Докладніше

Антигравійна плівка ClearShield у Києві

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Купити ClearShield (Кліршилд) в Україні

ClearShield – це антигравійна плівка виробництва компанії Solargard (Сан-Дієго, США). Компанія Solar Gard є світовим лідером по патентах на автомобільні і архітектурні тонувальні плівки. Solar Gard входить в групу компаній Saint-Gobain (Сен-Гобен), яка бере початок аж у 1665-м (!) році і займається глобальним виробництвом високотехнологічних будівельних матеріалів та скла. Solar Gard має найширшу лінійку рішень по захисту від сонячного випромінювання, безпеки в авто і приміщеннях, захист кузова автомобілів.

Антигравійна плівка ClearShield в Україні представлена компанією AvesAuto. У нас Ви можете купити захисну плівку ClearShield (Клиршилд) в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Полтаві, Кривому Розі. У наших офісах ми продаємо поліуретанові плівки на відріз і в рулонах. Ми відріжемо потрібний вам метраж плівки з кроком 5 см. Можлива кур'єрська доставка в м. Київ, Дніпро, Одеса, Харків. В інші міста відправимо плівку службами перевезення.

 

Захисна плівка на автомобиль Кліршилд

У нас ви можете купити плівку Клиршилд:

- прозора глянцева плівка ClearShield має ширину 0.61 м і 1.22 м. Це поліуретанова плівка першого покоління, тому у неї немає верхнього захисного шару, топ коата. Це одношарова поліуретанова плівка. Підходить для обклеювання сріблястих, кольорових автомобілів. Не рекомендуємо для обклеювання автомобілів білого або чорного кольору, так як з часом ця автоплівка може змінювати відтінок, набувати жовтуватий відтінок, який негарно виглядатиме на білих автомобілях. Слід пам'ятати, що не можна залишати захисну плівку ClearShield довго у воді, так як вона має паперову підкладку, яка може розмокнути і привести в непридатність усю плівку.

- прозора глянцева плівка ClearShield Ргт Q – це нова та вдосконалена версія знайомої вам плівки ClearShield Pro. Але є важливе уточнення – на відміну від своєї попередниці ця плівка не вимагає застосування парогенератора при установці. Також ця серія плівки відрізняється поліпшеними глянцем і еластичністю, а також поліпшеним клейовим шаром. Якщо Ви шукаєте купити антигравийну плівку недорого, то це оптимальний варіант. По-перше, ClearShield Pro Q – це американська плівка. По-друге, це двошарова плівка, товщина плівки складає 200 мікрон. Антигравійна плівка Кліршилд Про К має верхній захисний шар, твердий топ коат. Може встановлюватися на автомобілі будь-якого кольору. Дана плівка доступна в ширині 152 см. Цього достатньо для обклеювання будь-якої деталі більшості автомобілів без стиків.

Якщо вам необхідно дізнатися, скільки захисної плівки потрібно для обклеювання автомобіля, рекомендуємо заглянути в розділ Підбір лекал, де представлений калькулятор вартості обклеювання автомобіля. Досить просто вбити марку, модель і рік випуску вашого автомобіля, щоб дізнатися потрібний метраж. Або зв'яжіться з нами по телефону, і ми допоможемо вам з розрахунком метражу.

Всі автомобільні плівки, представлені в інтернет-магазині AvesAuto, мають гарантію виробника. Співпрацюючи безпосередньо з виробниками матеріалів, ми беремо на себе врегулювання всіх претензій щодо якості матеріалу і в разі необхідності замінимо Вам плівку.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені