Оклейка авто антигравійною плівкою у Києві

12
Установчих центрів в Україні
75
Кваліфі­кованих майстрів
13
Років
досвіду
8
Необме­жена гарантія

Виберіть, що будемо робити Ціна захисту авто антигравійною плівкою

Стартовий
Захист авто плівкою
Передня оптика
Ручки
Пороги
от 2300 грн
Зробимо за 1 годину
ЗАМОВИТИ
Стандарт
Захист авто плівкою
Передній бампер
Капот і крила частково (40-50 см)
Передні і протитуманні фари
Дзеркала і ручки
от 9000 грн
Зробимо за 5 годин
ЗАМОВИТИ
Стандарт +
Захист авто плівкою
Передній бампер
Капот повністю, крила частково (40-50 см)
Передні і протитуманні фари
Дзеркала і ручки
от 14000 грн
Зробимо за 1 день
ЗАМОВИТИ
Стандарт ++
Рекомендуємо
Захист авто плівкою
Передній бампер
Капот і крила повністю
Передні і протитуманні фари
Дзеркала і ручки
от 19000 грн
Зробимо за 2 дні
ЗАМОВИТИ
Оплата Захист авто плівкою Оплата частинами без процентiв Захист авто плівкою

Розрахуйте вартість захисту свого автомобіля

НОВІ ВИКРІЙКИ
Захист авто плівкою

Ми займаємося вашим авто тут Наші установчі центри

Ваше місто Київ
Київ-Оболонь
вул. Північна 1а

Чому Вам потрібен захист авто плівкою?

  1. Антигравійна плівка - єдиний надійний спосіб захистити кузов автомобіля від сколів, подряпин, затирань при парковці, дрібних ДТП.

  2. Захисна плівка зберігає кузов автомобіля цілим і дає відчуття нового автомобіля кожен день.

  3. Абсолютно не помітна на автомобілі. Якщо людина не попереджена про те, що кузов обклеєний, вона не помітить плівку.

  4. Необмежений термін служби - плівка встановлюється один раз на весь термін служби автомобіля.

    Ми були першими, хто привіз антигравийну плівку в Україну в 2008 році, і доклали чималих зусиль для того, щоб захист автомобіля плівкою став такою ж звичною і необхідною послугою, як тонування вікон.

    Наш досвід роботи - 12 років. Довічна гарантія від AVESAUTO на плівку і якість роботи.


Хочу дізнатися більше!Згорнути
Дивіться відео, що сталося з плівкою через 7 років

Не плівка, а результат її роботи

Ми стояли у витоків зародження такого напрямку, як захист автомобіля плівкою в Україні.

Ось вже 12 років ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками захисних плівок - Eastman (Suntek), 3M, Madico, PremiumShield.

Ми не просто імпортуємо антигравійні плівки в Україну, але і співпрацюємо з виробниками на етапі тестування нових продуктів. Весь цей досвід дозволив нам підібрати для вас найбільш ефективні і довговічні поліуретанові плівки.

Це означає, що вам більше не потрібно витрачати свій час на пошук ідеального рішення для захисту вашого автомобіля. Ми повністю впевнені в матеріалі, з яким працюємо. А для вашої впевненості ми підкріпляємо свій вибір необмеженою гарантією на плівку і роботу.ДокладнішеЗгорнути

Що вам потрібно знати перед оклейкою плівкою

1. Від чого захищає антигравійна плівка?
Від сколів, подряпин, потертостей, інших пошкоджень кузова. В яких ситуаціях? Їх безліч, і вони трапляються кожен день! Удари дорожнього гравію, піскоструй, притирання на парковках, дрібні ДТП, відкривання дверей машин, що стоять поруч, торкання гілок дерев, подряпини від ключів і нігтів.
2. Пробуємо поліуретан на міцність
3. Чому так дорого?
Поліуретан - недешевий матеріал. На відміну від вінілу, термін служби поліуретанової плівки дорівнює терміну служби автомобіля в той час, як вініл потрібно видаляти через 3-4 роки. У довгостроковій перспективі ця інвестиція себе виправдовує: кузов автомобіля виглядає новим.
4. Як працює антигравійна плівка
5. Чи не розвивається під плівкою корозія?
Ні. Після повного висихання плівка не пропускає воду, тому, якщо на кузові під плівкою немає дефектів, метал не окислюється.
6. Чи не ускладнює плівка прохід світла на фарах?
Плівка абсолютно оптично прозора і навіть збільшує прозорість старих подряпаних фар. В цьому випадку ми рекомендуємо привести фару в порядок, відполіроувати її, а потім захистити плівкою.
7. Що буде з фарбою, якщо зняти плівку?
В більшості випадків нічого не буде. Проблеми можливі лише на неякісно пофарбованих деталях. Поліуретан має повну стабільність до ультрафіолету, тому під його впливом не пошкоджується лакофарбове покриття. На відміну від вінілових плівок, з рідного ЛКП поліуретанова плівка знімається цілісним шматком без слідів клею. Ми знімали культову плівку 3M VentureShield, встановлену на автомобіль в 2004 році, і особисто переконалися в тому, що на ЛФП не залишилося НІ-ЧО-ГО.
8. На які деталі краще клеїти плівку?
9. Що краще захистити - капот чи бампер?

Коли ви вирішили захистити ваш автомобіль плівкою

1. Скільки часу займає оклейка?

Дрібні деталі на кшталт порогів і фар ми поклеїмо за 1-2 години. Більші за обсягом роботи, наприклад, оклейка бампера, капота, крил, оптики, дзеркал, ручок займуть від 4 до 8 годин. Якщо Ви вирішили обклеїти автомобіль цілком, то він проведе в нашому затишному боксі 4 дні.

Оскільки клейовий шар плівки набирає адгезію поступово, при об'ємній оклейці ми прихильники того, щоб повернути Вам автомобіль наступного ранку після того, як ми проведемо повну інспекцію плівки.

2. Ви клеїте плівку з підворотом?
3. Як підготувати автомобіль до оклейки?

Плівка встановлюється на чистий автомобіль. Будь-які забруднення, пісок, сміття залишаться під плівкою, тому дуже важливо приділити цьому увагу. Кілька тижнів до поклейки автомобіль не можна натирати воском. У багатьох наших центрах є мийні пости або, якщо у Вас немає часу, ми організуємо мийку Вашого автомобіля. У цьому випадку передбачте трохи більше часу.

4. Чи знімаєте ви деталі кузова?
При повному обклеюванні знімаються лише ручки, дзеркала, значки і шилдики. Якщо Ви бажаєте обклеїти бампер без викрійок з підворотом, то необхідний демонтаж бампера.
5. А якщо на кузові вже є дефекти?
Якщо є дрібні подряпини, це не страшно. Плівка заповює і згладжує їх. Серйозніші дефекти можуть вимагати попередньої корекції. Якщо є подряпини, то їх потрібно видалити.

Перед захистом фар антигравійною плівкою може знадобитися попереднє полірування або навіть шліфування в залежності від їх стану.
6. Що, якщо плівку потрібно зняти?
Поліуретанова плівка видаляється без проблем і без залишків клею на кузові.

Коли ваш автомобіль вже обклеєний плівкою

1. Як перевірити, чи ту плівку мені поклеили?
Наш менеджер Стас вміє відрізняти плівки за запахом. Якщо Ви не володієте таким талантом, то ніяк) На захисних плівках немає маркування, як на деяких тонувальних плівках. Так, можна звіряти баркод на тубусі і коробці, не йти від автомобіля ні на хвилину, але це не панацея.

Краще звертайте увагу на порядність центру, наскільки він дорожить своєю репутацією, щоб під виглядом SunTek поклеїти іншу, чим грішать деякі недобросовісні установники.
2. Чи нормально, якщо під плівкою є бульбашки?
Є два види бульбашок - повітряні та водяні. Поліуретанова плівка встановлюється на мильний розчин, тому для повного випаровування вологи необхідний час. Такі бульбашки йдуть самі по собі через 3-6 днів залежно від погоди і пори року. Якщо мова йде про повітряні міхурі, то вони вимагають корекції.
3. Скільки не можна мити автомобіль після оклейки?
В літній період 1 тиждень, взимку - 2 тижні. Цей період необхідний для повного висихання клейового шару плівки.
4. Плівка може стати матовою?
З часом такий ефект може проявлятися. Але все поліуретанові плівки мають властивість самовідновлення під впливом високої температури.

Тому дрібні подряпини при нагріванні від сонця або фена зникають. Для великих подряпин потрібне полірування.
5. Чи можна полірувати захисну плівку?
На відміну від рідного лакофарбового покриття, яке витримує за своє життя 3-4 абразивні полірування, плівку можна полірувати необмежену кількість разів. При цьому рідне ЛКП залишається цілісним. Плівка полірується пастами середньої абразивності і поролоновим кругом середньої жорсткості на мінімальних обертах машини.
6. Як доглядати за плівкою?
Плівка не вимагає спеціального догляду. Але ми рекомендуємо 2 рази на рік наносити на плівку синтетичний твердий віск по типу Meguair's M21 або аналогів.
7. Чим видалити бітум з плівки?
Бітум з плівки краще видаляти синтетичною глиною, скажімо, Meguiar's С2000, рукавицею-автоскрабом Flexipads Clay Mitt або низькооктановим бензином, неагресивними засобами для зняття бітуму.
8. Як поводиться плівка взимку?
Плівка взимку не потребує особливого догляду, але при вимиванні льоду в колісних арках слід тримати сопло апарату високого тиску не ближче 50 см від поверхні.

Насолоджуйтесь новим авто щодня

Залишити заявку

Захист авто плівкою: наші гарантії

Ми надаємо необмежену гарантію на послугу обклеювання автомобіля захисною плівкою. Після оклейки Ви отримаєте гарантійний талон на матеріал і якість роботи, який дійсний у всіх установчих центрах AVESAUTO в Україні.


Базуючись на нашому досвіді з 2008 року і на нашому тісному співробітництві з виробниками плівок (прямий імпорт, участь у розробках і тестах), ми надаємо гарантію на весь термін служби автомобіля на матеріал від пожовтіння, розшарування, розтріскування всіх антигравійних плівок, які ми встановлюємо в наших установчих центрах. Гарантія не зберігається при зміні власника автомобіля.

Також ми даємо гарантію на якість робіт (відклеювання плівки). Гарантія не поширюється на механічні пошкодження плівки.

Необмежена гарантія на бронювання авто плівкою

Захист авто з довічною гарантією

Залишити заявку

Обклеювання салону захисною плівкою

Одна з актуальних і популярних в наших центрах послуг - обклеювання елементів салону автомобіля і панелі приладів захисною плівкою.

Не тільки кузов автомобіля вимагає захисту. Центральна консоль, панель приладів, важіль коробки передач, деталі дверей - це ті елементи салону автомобіля, які можна і потрібно захистити антигравійною плівкою.

Обклеювання інтер'єру плівкою захистить його від подряпин, затирання, вигоряння, а також збереже його блиск і глянець, спростить догляд. І найголовніше - подарує Вам задоволення від знаходження в салоні авто.

Для захисту інтер'єру автомобіля ми використовуємо поліуретанову плівку, яку вирізаємо на ріжучому плоттері з електронним лекалами індивідуально на кожну модель автомобіля. Ціну можна уточнити по телефону або в наших настановних центрах.

Ми надаємо довічну гарантію на матеріал і якість обклеювання.ДокладнішеЗгорнути

Захисне скло для моніторів авто

У дизайні сучасних автомобілів величезна роль відводиться мультимедійним екранам. Незважаючи на всю свою функціональність монітор - річ тендітна і вимагає делікатного догляду. Наприклад, досить лише один раз неакуратно протерти монітор, щоб на ньому залишилися подряпини. А якщо по необережності протерти його спиртовмісними засобами, то ризик пошкодити антиблікове покриття дуже великий.

Ми пропонуємо зберегти монітор автомобіля новим і захистити його за допомогою гартованого скла IPF.

Переваги:

✓Надійний захист від подряпин і інших пошкоджень
✓Маскування до 90% вже наявних пошкоджень
✓Збереження чутливості екрану
✓Олеофобне покриття запобігає відбиткам пальців, перешкоджає статиці і тяжінню пилу
✓Антиблікове покриття.

Стекла виготовлені індивідуально під кожну модель автомобіля. Захисне скло можна з легкістю встановити самостійно або звернутися до нас. Уточнюйте ціну скла для Вашого авто по телефону.

Захист авто плівкою

Захистіть інтер'єр автомобіля

Залишити заявку

Відгуки (4)

Erlan 29.06.2022
Супер
Сергей 21.04.2021
Ребята молодцы!!! Сделали быстро и качественно. Прошло 2 недели - уже ощутил преимущества . Буду рекомендовать друзьям
Олеся 21.04.2021
Зверталися у сервіс двічі -тонування ; -захист авто плівкою (серед кількох варіантів обрали Sun Tek); Враження залишились тільки позитивні. Робота виконана якісно , професійно , швидко . Приємний бонус - необмежена гарантія на весь термін використання авто. Рекомендую !!!
Gleb 06.04.2021
Поклеили плёнку, работу выполнили вовремя, все идеально, обслуживание на высшем уровне, машина выехала как новая, рекомендую.

Додати відгук

Поля, відмічені зіркою (*) є обов'язковими для заповнення.
Заповнюючи дану форму, ви погоджуєтеся з правилами конфіденційності.
Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені