Новинка! Антигравійна поліуретанова кольорова плівка Litz! Докладніше

Світло, ліхтарі, лампи Scangrip у Києві

Scangrip logo
Показано 16 з 36 товарів
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Лампи, ліхтарі Scangrip: купити в Україні

Данська компанія Scangrip розробляє і виробляє різні варіанти LED-освітлення для професійного використання. Компанія вивчає потреби ринку і пропонує інноваційні рішення. Професійне світло - незамінний атрибут у детейлінг-центрах, СТО, мийках, малярних майстернях та ін. Ви не можете виконати роботу якісно без якісного освітлення.

У цьому розділі ви можете купити професійне світло Scangrip (Данія). Компанія AvesAuto є прямим імпортером та офіційним дистриб'ютором продукції Scangrip в Україні. Купити Scangrip лампи, ліхтарі, налобні ліхтарі, професійне світло Ви можете в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Полтаві, Одесі, Кривому Розі чи по всій Україні за допомогою нашого інтернет-магазину.

У лінійці товарів Scangrip представлені:

  • професійне робочий світло Scangrip Nova 3K, 5K, 10K. Ці лампи міцні, вологостійкі і стойкі до пилу. Їх зручно траспортувати, можуть використовуватися самостійно або на триногах-тримачах (продаються окремо). Лампи серії Nova мають кілька режимів роботи. Цифра в назві вказує максимально можливе число в тисячах люменів. Лампа Scangrip Nova 10K має мобільний додаток для телефону, з якого можна управляти лампою і регулювати її налаштування.

  • штативи і триноги. Призначені для фіксації ламп.

  • налобні ліхтарі Scangrip. Найбільшою популярністю користуються Scangrip I-View. Ви оціните ці налобні ліхтарики, якщо вам необхіднк постійне джерело світла для проведення робіт, а руки повинні залишатися вільними. Якщо ви займаєтеся обклеюванням автомобіля плівкою, тонуванням, поліруванням, то ці ліхтарики обов'язково стануть вам у нагоді. Ліхтарики заряджаються від USB. Також є світлодіодний ліхтарик на батарейках Scangrip Sensor 2. Особливість даного ліхтарика – безконтактне включення і вимикання за допомогою руху рукою.

  • акумуляторна лампа Scangrip Sunmatch. Якщо ви працюєте у малярній майстерні, займаєтеся поліруванням автомобілів в майстерні, то вам необхідна така лампа, яка дозволить ретельно оглянути поверхню, оцінити проміжний або фінальний результат роботи.

  • дифузор, який дозволяє розподілити світло на велику площу. Розсіювач світла призначений для розсіювання і пом'якшення світла, що дозволяє висвітлювати весь робочий простір і уникати жорстких тіней.Має вбудовані магніти, за рахунок яких кріпиться до ламп Scangrip. Доступно два дифузора різного розміру.

  • кишенькові ліхтарики, ліхтарики-брелки Scangrip. MATCHPEN - це зручний для перенесення ліхтарик з чудовими властивостями кольору, легко можна носити в кишені сорочки або штанів. Дуже корисна річ для визначення результатів роботи.

  • різні аксесуари.

Ми підтримуємо гарантію виробника на весь товар. У разі виникнення будь-яких питань або поломки зв'яжіться з нами.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені
test