Новинка! Антигравійна поліуретанова кольорова плівка Litz! Докладніше

Тонувальна плівка SunTek у Києві

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Тонувальна плівка SunTek в Україні

Тонувальна плівка SunTek (СанТек) - безумовний лідер на ринку автомобільних плівок, що володіє найвищою якістю за розумною ціною. Тонувальні плівки SunTek на нашому сайті представлені серією HP різного ступеня світлопроникності - 5, 15, 20, 35, 50%, а також дзеркальної серією Infinity. Тонуючі плівки (тонування) SunTek мають двошарову структуру металу (алюмінію) і пофарбованого шару. Плівки серії HP легко формуються і не вигоряють навіть після 7 років експлуатації.

Тонувальна плівка SunTek: купити

Тонувальна плівка SunTek виробляється компанією Eastman (США). Ця ж компанія виробляє іншу популярну тонувальну плівку – Llumar.

Єдиний офіційний дистриб'ютор автомобільних плівок SunTek в Україні – компанія AvesAuto. Ми є прямим імпортером SunTek в Україну і повністю підтримуємо всі гарантії виробника на вироблений ним матеріал. Якщо раптом ви помітили на плівці дефекти, вам достатньо повідомити нам про це, і ми візьмемо врегулювання ситуації на себе і замінимо Вам матеріал.

Якщо Ви хочете перевірити, оригінальний SunTek чи ні, то звертаємо вашу увагу на те, що автомобільні плівки SunTek, будь то захисна поліуретанова плівка або тонувальна плівка, поставляються в оригінальних брендованих коробках, ні в якому разі не білих коробках без імені, як іноді зустрічаються на ринку.

Якщо ви бажаєте купити тонувальну плівку SunTek, то на цій сторінці представлені найбільш популярні варіанти тонувальних плівок Сантек. Купити тонувальну плівку SunTek можна в м. Київ, Дніпро, Харків, Кривий Ріг, Полтава, Одеса, Кривий Ріг. Продаж тонування здійснюється в рулонах і на метраж. Ми відріжемо необхідний вам метраж по ширині рулона. Ширина тонувальної плівки SunTek становить 152 см. Відправка плівки відбувається в день замовлення. Ми відправляємо плівку в тубусах, щоб мінімізувати ризики пошкодження плівки при транспортуванні. Якщо замовлення надходить до 16.00, то відправка відбувається в той же день.

Тонувальна плівка SunTek має приємний вугільний відтінок. З технічними параметрами кожної тонувальної плівки Ви можете ознайомитися на сторінці товару. Цифра в назві тонування авто позначає відсоток світлового потоку, який пропускає плівка. Тобто чим нижча цифра, тим темніше плівка і тим вище її захисні показники для автомобіля. Це твердження справедливо для стандартних тонувальних плівок. З атермальним плівками це працює інакше.

Тонувальна плівка SunTek: серії

Металізована серія – SunTek HP. Одна з найпопулярніших тонувальних плівок на ринку. У технології виробництва плівки застосована металізація, що робить плівку більш довговічною і перешкоджає вигоранню. Термін служби даної плівки становить в середньому 7 років. Більшість робіт по тонуванню скла автомобілів в установчих центрах AvesAuto виробляються з допомогою даної плівки. Найпопулярніша тонувальні плівки серед автовласників – SunTek HP 15. Саме ця тонувальна плівка дозволяє створити комфортний простір в салоні автомобіля і не утруднює керування. Якщо тонування 15% темнувата для вас, то прекрасним вибором буде тонування 20%. Для любителів самої темної тонування на стеклах є SunTek HP 05. Деякі автовласники встановлюють її на все скло автомобіля, крім лобового, але ми не рекомендуємо тонувати темної тонуванням передні скла, так як в умовах недостатньої видимості або в темний час доби вона може створювати дискомфорт в управлінні автомобілем аж до необхідністі опускати вікна при маневрах на зразок паркування. Якщо потрібно злегка затонувати вікна, то рекомендуємо тонувальні плівки SunTek HP 35 і SunTek HP 50, які імітують заводське тонування і лише злегка притемняють скло. Плівка SunTek HP 50B є також в небесному відтінку, який виграшно підкреслює красу деяких автомобілів.

Ми рекомендуємо тонування SunTek HP (High Performance) для водіїв, які хочуть затонувати скла автомобіля і не думати про те, що з нею станеться через кілька років. Тонувальники також високо оцінюють тонування SunTek за її простоту в установці. Тонування Suntek має відмінну термоусадку, чудово формується навіть на вигнутих стеклах.

Неметалізована серія – SunTek Pro STD. Від попередньої серії ця серія відрізняється тим, що в структурі плівки відсутні металізовані шари, а складається вона виключно з фарбованих шарів. Плюс цієї плівки в тому, що вона не створює перешкод при роботі супутникового зв'язку, а також нижча ціна в порівнянні з SunTek HP. Мінус тонування STD Pro в тому, що вона через кілька років може вигоряти. У будь-якому випадку гарантований термін служби даної плівки 3-5 років. SunTek Pro STD так само має декілька ступенів світлопропускання – від найтемніших 5% світлопропускання до найсвітлішого 50%. Як зазвичай найпопулярнішою тонувальною плівкою є 15%. Якщо говорити про зовнішній вигляд, то для деяких автовласників ця тонувальна плівка для авто приваблива тим, що вона не дзеркалить.

Дзеркальна тонувальна плівка Infinity – хоча дзеркальне тонування заборонено ПДР України, в її лавах є свої шанувальники, які цінують довговічність даної плівки і стильний зовнішній вигляд. Дзеркальна тонувальна плівка має яскраво виражений ефект дзеркала. У її виробництві застосовані виключно металізовані шари, тому термін її експлуатації наближається до необмеженого. Якщо ви бажаєте купити дзеркальну тонувальну плівку в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Полтаві, то рекомендуємо звернути увагу на дзеркальну плівку SunTek Infinity 10, 20.

У всіх наших офісах є зразки для тонування авто, і ми завжди допоможемо підібрати оптимальний варіант для вікон Вашого автомобіля, підкажемо нюанси встановлення тієї чи іншої тонувальної плівки для автомобіля. Ви також можете звернутися до нас за допомогою в прорахунку необхідного метражу для тонування стекол того чи іншого автомобіля.

Яка тонувальна плівка дозволена в Україні

Світлопропускання плівки - дуже важливий параметр, оскільки вона:
а) не повинна суперечити ПДР; б) виконувати захисну функцію; в) не створювати перешкод у керуванні автомобілем. Цифра в назві тонувальної плівки вказує на ступінь затемнення: чим вона нижча, тим тонування авто темніше.

ПДР України говорять про тонування скла наступне: світлопропускання лобового скла повинно бути не менше 75%, бічних передніх стекол - 70%. Тонування інших стекол ніяк не регламентується, тому у виборі для плівки тонування задніх стекол авто варто покладатися лише на особисті відчуття водія.

Найтемніші тонувальні плівки зі світлопропусканням 5% і 10% найефективніше відбивають сонячні промені і не продивляються зовні. Але зважаючи на те, що в темний час доби та в умовах недостатньої видимості, занадто темне тонування може створювати проблеми аж до необхідності повністю опускати вікна. Тому рекомендуємо наносити її тільки на задні скла автомобіля.

Світлопропускання тонування авто 15%, 20%, 30% - популярний варіант тонування всіх стекол автомобіля, крім лобового. Плівка створює приватний простір всередині автомобіля (при яскравому освітленні зовні проглядаються тільки контури), при цьому володіє високими захисними показниками. Тонування авто з показником затемнення вище 30% лише злегка тонує скло авто на кшталт «заводський» тонування автомобіля. Вміст автомобіля з вулиці видно. Захисні характеристики цих тонувань слабкіше, але вони не створюють проблем з водінням в будь-яку погоду і час доби, відмінно підходять для початківців водіїв. Великою популярністю користується комбінована тонування стекол, когад підбираються різні плівки: на передні бічні встановлюється більш світла плівка, а на задні клеїться більш темна. Якщо Ви вирішили затонувати лобове скло авто, то не рекомендуємо встановлювати на машину тонування світлопропусканням нижче 40%. Найкращим варіантом для тонування лобового скла буде звернути увагу на атермальную плівку.

У зв'язку з посиленням контролю госслужбами щодо світлопропускання стекол ми рекомендуємо встановлювати на лобове скло і передні бічні стекла атермальную тонування, яка не тільки проходить по ГОСТ, але й найефективніше захистить від теплового потоку. Задні скла автомобіля можна тонувати який завгодно плівкою, так як це не регламентується правилами дорожнього руху. Детальніше про атермальной плівці читайте у відповідному розділі. А якщо вас цікавить послуга Атермальная тонування, то всю інформацію Ви знайдете на сторінці послуги.

Якщо Вам складно визначитися з вибором тонування авто, рекомендуємо завітати до нас на консультацію щодо послуг. У установчих центрах AvesAuto представлений широкий асортимент тонування автомобіля, який можна побачити вживу і затонувати так само, як і приклади робіт, і отримати грамотну консультацію з асортиментом, цінами.

Якщо ви бажаєте купити тонувальну плівку SunTek в Київ, Дніпро, Харків, Кривий Ріг, Одеса, Полтава, Львів, то як правило дана товарна позиція є в наявності, і Ви можете забрати плівку з нашого офісу або ж замовити доставку в тих містах, де вона доступна.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені