Зустрічайте AvesAuto в Європі! Для більш детальної інформації зв'яжіться з нами Докладніше
- - Рідка гума PlastiDip у Києві

Рідка гума Plasti Dip у Києві

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

PLASTI DIP (ПЛАСТИ ДІП) - так звана "рідка гума" є новинкою на ринку України. Основне призначення даного продукту - це захист оброблюваної поверхні від зовнішніх впливів гравію, солі та інших хімічних реагентів, а також надання автомобілю певної естетичної складової. Рідка гума PLASTI DIP стійка до зміни погодних умов, ультрафіолетових променів, водонепроникна, володіє високим ступенем адгезії до матеріалів різної природи (метал, пластик, дерево) і володіє герметизуючими властивостями.

Рідка гума Plasti Dip замовити в Україні

Основною перевагою PLASTI DIP (ПЛАСТИ ДІП) даного продукту, є те, що нанесене покриття можна видалити плівку після декількох років експлуатації. На сьогоднішній деньнайчастіше непрозорі покриття PLASTI DIP застосовують для додання матового блиску поверхонь, на які неможливо нанести сучасні плівкові покриття - колісні диски, ручки дверей, решітки радіаторів і т. д.

Нанесення PLASTI DIP не вимагає спеціальних навичок. Досить рівномірно розпилитивміст балона на поверхню в 2-5 шарів з 30 хв перервами між шарами для висихання. Широка колірна гамма дозволяє підібрати продукт під будь-який автомобіль.
Купити "рідку гуму" PLASTI DIP можна на нашому сайті з доставкою в будь-яке місто України з Києва та Дніпропетровська. Ознайомитися з продуктом і протестувати рідку гуму PLASTI DIP Ви можете у наших офісах р. в Харків, Кривий Ріг, Львів, Полтава.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені