Зустрічайте AvesAuto в Європі! Для більш детальної інформації зв'яжіться з нами Докладніше
- - Тонувальна плівка у Києві

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Тонувальна плівка для авто

Тонувальна плівка – мабуть найпоширеніший елемент тюнінгу автомобіля сьогодні. Тонувальна плівка для авто дозволяє захистити водія і пасажирів від шкідливого впливу уф-променів, додати автомобілю елегантний зовнішній вигляд і приховати вміст салону сторонніх поглядів, створити затишний простір усередині авто.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити тонувальну плівку провідних виробників – 3M, SunTek, LLumar, SolarGard, Global, SunGard. Тонувальна плівка поставляється в Київ безпосередньо зі США і знаходиться на наших складах в м. Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Полтава. У всіх наших офісах є зразки для тонування авто, і ми завжди допоможемо підібрати оптимальний варіант для вікон Вашого автомобіля, підкажемо нюанси встановлення тієї чи іншої тонувальної плівки для автомобіля.

Тонувальна плівка: купити

Ціна на представлений товар є актуальною, вся тонувальна плівка є в наявності і може бути відвантажена у день замовлення. На всі представлені плівки поширюється гарантія якості виробника. Ми займаємося продажем тонувальних плівок для авто з 2008 року, тому встигли накопичити величезний досвід того, як поводиться та чи інша тонувальна плівка в українських кліматичних і дорожніх умовах, як буде виглядати тонування певного світлопропускання і відтінку (деревне вугілля, сірий, зеленуватий) на склі. Цифра в назві тонувлаьної плівки позначає відсоток світлового потоку, який пропускає плівка. Тобто чим нижча цифра, тим темніше плівка і тим вище її захисні показники для автомобіля.

Відгуки більшості наших клієнтів говорять про те, що краще всього затонувати вікна плівкою з світлопропусканням 15-20%, так як вона надійно приховує салон від цікавих поглядів і не створює незручностей в управлінні автомобілем. На лобове скло авто підходить тонувальна плівка світлопропусканням не менше 75%, тому є сенс звернути увагу на атермальну плівку. Представлена у нас тонувальна плівка SunTek, Llumar, 3M і ін. - оригінальна, вона володіє високими експлуатаційними характеристиками, зносостійкістю, ідеальну прозорість і відсутністю шагрені. Тонувальна плівка, ціна якої приємно дивує при дуже високій якості – це SunTek HP і 3M Metallic Shade, вони мають відмінну термоусадку, чудово формуються навіть на вигнутих стеклах.

Тонувальна плівка серії

У кожного виробника представлено кілька серій автопленок для вікон: металізована тонувальна (SunTek HP, Llumar ATR, 3M Metallic Shade, Global HPC), неметализированная (SunTek STD PRO, 3M Black Shade, Global QDP), дзеркальна тонувальна (SunTek Infinity, Llumar ATN). Різниця між цими видами тонування полягає в технології виробництва. Пофарбована (неметаллизированная) тонувальна – недорога, складається з шару полімеру, барвників і адгезиву. У виробництві металізованої плівки також застосовується шар металу, що робить тонування більш довговічною і стійкою до вигоряння. Тонувальна плівка для авто«металоїд» недорога за вартістю, але її термін служби (3-4 роки) менше порівняно з металізованої тонуванням (5-7 років).

Дзеркальна тонувальна плівка має стильний зовнішній вигляд з яскраво вираженим ефектом дзеркала і найтриваліший термін експлуатації, але правилами дорожнього руху України вона заборонена. Купити тонувальну плівку для вікон на нашому сайті можна в рулонах і на метраж. Якщо Ви бажаєте замовити тонувальну плівку авто на відріз, необхідно враховувати, що будь-яка плівка (тонувальна) формується по довжині рулону. Ми продамо будь-який потрібний Вам метраж по ширині рулона і упакуємо плівку в тубус, щоб виключити найменший ризик пошкодження товару при транспортуванні.

Яка тонувальна плівка найпопулярніша?

Відразу скажемо, що перша за популярністю в наших настановних центрах, вибір як мінімум 50% автовласників - це тонування 15% світлопропускання. Найчастіше градація затемнення у виробників тонувальних плівок йде 5% (найтемніша), 15%, 20%, 35% 50% (найсвітліша). І 15% є золотою серединою, коли салон в міру затемнений, зовні ми бачимо одні лише силуети, але і зсередини комфортно їздити, не потрібно опускати скла в темний час доби і не потрібно звикати, як з тонуванням 5%.

Як бачите, палітра досить широка, і плівки відрізняються не тільки затемненням, але і відтінками. Ми завжди допоможемо підібрати оптимальний варіант під Ваші побажання!

Дзеркальна тонувальна плівка

Дзеркальна тонувальна плівка займає особливе місце серед тонувальних плівок. Незаперечний плюс цих плівок - їх довговічність, тому що дзеркальний ефект забезпечується за рахунок великого нашарування металізації. Тому дзеркальне тонування не вигорає, а термін його експлуатації невблаганно наближається до необмеженого.

Дзеркальна тонувальна плівка дуже стильно виглядає на деяких автомобілях, також її можна наносити на вікна приміщень для максимальної ізоляції і приватності.

Ми не можемо не відзначити той факт, що дзеркальне тонування заборонено законом, але незважаючи на це у нього є свої фанати. Якщо ви бажаєте купити дзеркальну тонувальну плівку в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Полтаві, то рекомендуємо звернути увагу на дзеркальну плівку SunTek Infinity 10, 20, яку сміливо можемо назвати лідером ринку в даному сегменті, а також на тонувальні плівки Solargard Quantum, Titanium. Компанія Solargard без сумнівів є лідером у металізації плівок. Їх тонувальні плівки відрізняються виглядають дуже незвично. Це не стандартна дзеркальна тонувальна плівка, до якої ми всі звикли. Компанія Saint-Gobain спеціалізується на металізації, а Quantum - щось середнє між класичною дзеркальною і металізованою плівкою.

Світлопропускання тонувальних плівок

Світлопропускання плівки - дуже важливий параметр, оскільки вона:
а) не повинна суперечити ПДР; б) виконувати захисну функцію; в) не створювати перешкод у керуванні автомобілем. Цифра в назві тонування вказує на ступінь затемнення: чим вона нижча, тим тонування авто темніше.

ПДР України говорять про тонування скла наступне: світлопропускання лобового скла повинно бути не менше 75%, бічних передніх стекол - 70%. Тонування інших стекол ніяк не регламентується, тому у виборі для тонування задніх стекол авто варто покладатися лише на особисті відчуття водія.

Найтемніші тонувальні плівки для автоскла зі світлопропусканням 5% і 10% найефективніше відбивають сонячні промені і не проглядаються зовні. Але зважаючи на те, що в темний час доби та в умовах недостатньої видимості, занадто темне тонування може створювати проблеми аж до необхідності повністю опускати стекла. Тому рекомендуємо наносити її тільки на задні вікна автомобіля.

Світлопроникність тонування авто 15%, 20%, 30% - популярний варіант тонування всіх стекол автомобіля, крім лобового. Плівка створює приватний простір всередині автомобіля (при яскравому освітленні зовні проглядаються тільки контури), при цьому володіє високими захисними показниками.Тонування авто з показником затемнення вище 30% лише злегка тонує скло авто на кшталт «заводський» тонування автомобіля. Вміст автомобіля з вулиці видно. Захисні характеристики цих тонувальних плівок слабкіше, але вони не створюють проблем з водінням в будь-яку погоду і час доби, відмінно підходять для початківців водіїв. Великою популярністю користується комбінованк тонування стекол, коли підбираються різні плівки: на передні бічні встановлюється світліша плівка, а на задні клеїться більш темна. Якщо Ви вирішили затонувати лобове скло авто, то не рекомендуємо встановлювати на машину тонування світлопропусканням нижче 40%. Найкращим варіантом для тонування лобового скла буде звернути увагу на атермальну плівку.

Якщо Вам складно визначитися з вибором тонування авто, рекомендуємо завітати до нас на консультацію щодо послуг. В установчих центрах AvesAuto представлений широкий асортимент тонувальних плівок для автомобіля, який можна побачити вживу і затонувати так само, як і приклади робіт, і отримати грамотну консультацію з асортиментом, цінами.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені