Новинка! Антигравійна фотохромна плівка Litz для захисту фар Докладніше

Захисна плівка ClearPlex у Києві

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Бронеплівка для лобового скла

Захисна плівка ClearPlex – перша оптично оптимізована захисна автоплівка, розроблена спеціально для лобового скла. Якщо для захисту кузова автомобіля на ринку є безліч варіантів, то для захисту лобового скла від сколів, подряпин, зірочок і т. д. варіант лише один – захисна плівка на лобове ClearPelx (Клирплекс).

На відміну від плівок поліуретанових захисна плівка ClearPlex робиться з ущільненого поліестеру, вона повністю прозора і оптимізована для лобових стекол. Вона не спотворює видимість, не блікує.

Дана автомобільна плівка поглинає силу удару при зіткненні з гравієм, значно зменшуючи ймовірність виникнення сколів, «зірочок», точок на лобовому склі.

Запатентований поверхневий шар дозволяє виключити пошкодження плівки щітками склоочисника ("двірниками"). Виробник (Madico, США) дає гарантію від пожовтіння, відшарування і утворення пухирів протягом 1 року.

Як клеїти плівку ClearPlex

Установка захисної плівки ClearPlex проводиться з зовнішньої сторони лобового скла на мильний розчин. Перед установкою продукт вимагає термічної формування при температурі 230-280С. Слід уникати перегріву плівки ClearPlex в процесі нанесення для запобігання утворення заломів і спотворень. На заключному етапі установки необхідний косий зріз і додаткова сушіння торців. Перед купівлею і установкою автомобільної плівки ClearPlex рекомендуємо зв'язатися з нашими фахівцями.

Купити захисну плівку ClearPlex

Купити захисну плівку ClearPlex можна в Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Кривому Розі. Плівка ClearPlex доступна в ширині 91 (достатня для більшості лобових стекол автомобілів), 122 см. Термін служби плівки 12-18 місяців, після чого її необхідно замінити. В наших центрах ми надамо повну консультацію по плівці ClearPlex, особливості її експлуатації та установки.

Плівка Clearplex зроблена з ущільненого поліестеру, на який зверху вилитий захисний шар. Саме від пошкоджень цього захисного шару плівка з часом каламутніє, і її потрібно міняти. В першу чергу він пошкоджується від низькоякісної хімії, що використовується на мийках, або від неякісних засобів для омивання лобового скла, зокрема зимових, які мають агресивніший склад.

Якщо лобове скло обклеєне плівкою ClearPlex:

  1. Ми рекомендуємо мити автомобіль на перевірених мийках, які використовують якісну хімію.

  2. Плівка також пошкоджується від піску, який накопичується в двірниках. А ми при використанні двірників просто розтираємо ці піщинки по лобовому склу. Тому час від часу ми рекомендуємо Вам просто струснути їх, щоб зупинити цей процес.

Незважаючи на все це на сьогоднішній день плівка ClearPlex є найкращим та найефективнішим захистом лобового скла. Тому тим, хто багато їздить по трасах, ми рекомендуємо її використовувати. Ми також рекомендуємо установку плівки ClearPlex для автомобілів, у яких вартість лобового скла перевищує 300$.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені