Сайт доступний українською і російською мовами. Обирайте мову в шапці сайта
- - Антигравійна плівка

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

 

На цій сторінці Ви можете купити антигравийну поліуретанову плівку, яка надійно захищає кузов автомобіля від сколів, подряпин, дрібних ДТП. Антигравійна плівка доступна на метраж і в рулонах з наших складів в м. Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Кривий Ріг, Полтава. Ми є прямим імпортером антигравійних плівок в Україну, тому можемо забезпечити кращу ціну і регулярність поставок, а також підтримувати гарантії виробника. Всі плівки, представлені в інтернет-магазині AvesAuto, захищені довічну гарантію від пожовтіння, розшарування, розтріскування.

Офіційний представник SunTek в Україні

Єдиний офіційний дистриб'ютор продукції SunTek в Україні – компанія AvesAuto. Ми повністю підтримуємо всі гарантії виробника на матеріал. Звертаємо вашу увагу на те, перевірити оригінальність захисної плівки SunTek можна за наступними параметрами:

1. Всі плівки SunTek, будь то захисна поліуретанова плівка або тонувальна плівка, випускається в оригінальних брендованих коробках.

2. Також на кожній коробці є серійний номер, який у випадку з захисною поліуретановою плівкою дублюється на підкладці самої плівки.

3. У преміальної серії SunTek Ultra, крім серійного номера, на підкладці також дублюється назва плівки PPF Ultra Suntek.

Купити захисну плівку антигравийну

В даному розділі ми можна купити захисну плівку в метрах погонних і в рулонах. Ми відріжемо потрібний метраж антигравійної плівки з кроком в 5 см. Якщо ви не знаєте або сумніваєтеся, скільки плівки знадобиться для того, щоб забронювати автомобіль, зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з розрахунком метражу.

Антигравійна плівка як правило доступна в рулонах шириною 61 см, 122 см, 152 см. Деякі захисні плівки доступні в ширині 30 см і 90 см, що може бути дуже вигідно з економічної точки зору.

Також слід звернути увагу на фініш поліуретанової плівки – захисна плівка буває глянцевою (більшість представлених в нашому інтернет-магазині автопленок) і матовою (дозволяє захистити автомобіль і одночасно надати йому стильний матовий фініш).

Ще один параметр, який необхідно враховувати при виборі захисної плівки для обклеювання автомобіля – це наявність верхнього захисного шару, так званого топ коата.

Коли антигравійні плівки тільки з'явилися на ринку, основною проблемою було їх пожовтіння. Коли ми бачимо пожовклу плівку на автомобілі, перша думка у більшості: "Напевно, вигоріла на сонці". Але це не так. Поліуретанова плівка не схильна до впливу ультрафіолетового випромінювання і на 100% пропускає його.

У чому ж проблема? Розділимо захисні плівки плівки на 1 і 2 покоління.

1 покоління - ранні плівки, наприклад, 3M VentureShield, мають одношарову пористу структуру, яку можна порівняти з поролоновою губкою. В пори плівки з часом набивається бітум, бруд, хімія, пташиний послід, які осідають в порах і створюють той самий ефект пожовклої плівки.

На щастя, виробники плівок усвідомили цю проблему і вирішили її шляхом додавання на плівку верхнього шару з спресованного поліуретану, який закриває пори поліуретану від зовнішніх подразників. Це так зване 2 покоління плівок: SunTek Top Coat, PremiumShield, 3M Scotchgard.

Захисна плівка на автомобіль - яку купити?

Перед установкою плівки дуже важливо уточнити, з скількох шарів вона складається, чи є у неї захисний верхній шар, який позбавить від проблем з пожовтінням.

Але і це не все. Всі сучасні антигравійні плівки мають верхній захисний шар, так званий топ коат. Він буває 3 видів - м'який, середній і твердий.

  1. М'який топ коат:

плюси: більш стійкий до подряпинами

мінуси: легше вбирає бруд.

Рекомендуємо для обклеювання авто чорного і темних кольорів, так як якщо плівка навіть трохи змінить колір, це не буде помітно.

Представник цього класу плівок - PremiumShield Elite SH.

  1. Твердий топ коат:

плюси: гірше вбирає бруд

мінуси: менш стійкий до подряпин.

Ідеальний варіант для обклеювання білих автомобілів, плівка зберігає свою прозорість протягом всього строку служби. А від подряпин можна позбутися простим загріванням або поліруванням.

Представники цього класу плівок - SunTek Ultra, PremiumShield CR.

  1. Середній топ коат

Проміжний, універсальний варіант. Сюди віднесемо захисні плівки SunTek Top Coat, PremiumShield Elite, Madico Protekt PPF.

В наших магазинах в м. Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Полтава, Кривий Ріг ви можете купити антигравийну плівку з потрібними вам параметрами. Ми також готові допомогти вам з підбором продукту під ваші потреби і завдання.

Якщо вам необхідна консультація або навчання установці захисних плівок на автомобіль, ми так само готові допомогти вам в цьому. Наш технолог проводить навчання поклейці захисної плівки. Також ми організовуємо навчальні семінари, де знайомимо з особливостями установки бронеплівки на автомобіль.

Відправка замовлень здійснюється в день замовлення, якщо воно оформлене до 16.00. Якщо замовлення отримано після 16.00 або у вихідні дні, то ми відправимо його на наступний робочий день. Плівку ми пакуємо в тубуси, щоб звести до мінімуму ризики її пошкодження при транспортуванні.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені