Зустрічайте AvesAuto в Європі! Для більш детальної інформації зв'яжіться з нами Докладніше
- - Антигравійна плівка у Києві

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

 

На цій сторінці Ви можете купити антигравийну поліуретанову плівку, яка надійно захищає кузов автомобіля від сколів, подряпин, дрібних ДТП. Антигравійна плівка доступна на метраж і в рулонах з наших складів в м. Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Кривий Ріг, Полтава. Ми є прямим імпортером антигравійних плівок в Україну, тому можемо забезпечити кращу ціну і регулярність поставок, а також підтримувати гарантії виробника. Всі плівки, представлені в інтернет-магазині AvesAuto, захищені довічну гарантію від пожовтіння, розшарування, розтріскування.

Офіційний представник SunTek в Україні

Єдиний офіційний дистриб'ютор продукції SunTek в Україні – компанія AvesAuto. Ми повністю підтримуємо всі гарантії виробника на матеріал. Звертаємо вашу увагу на те, перевірити оригінальність захисної плівки SunTek можна за наступними параметрами:

1. Всі плівки SunTek, будь то захисна поліуретанова плівка або тонувальна плівка, випускається в оригінальних брендованих коробках.

2. Також на кожній коробці є серійний номер, який у випадку з захисною поліуретановою плівкою дублюється на підкладці самої плівки.

3. У преміальної серії SunTek Ultra, крім серійного номера, на підкладці також дублюється назва плівки PPF Ultra Suntek.

Купити захисну плівку антигравийну

В даному розділі ми можна купити захисну плівку в метрах погонних і в рулонах. Ми відріжемо потрібний метраж антигравійної плівки з кроком в 5 см. Якщо ви не знаєте або сумніваєтеся, скільки плівки знадобиться для того, щоб забронювати автомобіль, зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам з розрахунком метражу.

Антигравійна плівка як правило доступна в рулонах шириною 61 см, 122 см, 152 см. Деякі захисні плівки доступні в ширині 30 см і 90 см, що може бути дуже вигідно з економічної точки зору.

Також слід звернути увагу на фініш поліуретанової плівки – захисна плівка буває глянцевою (більшість представлених в нашому інтернет-магазині автопленок) і матовою (дозволяє захистити автомобіль і одночасно надати йому стильний матовий фініш).

Ще один параметр, який необхідно враховувати при виборі захисної плівки для обклеювання автомобіля – це наявність верхнього захисного шару, так званого топ коата.

Коли антигравійні плівки тільки з'явилися на ринку, основною проблемою було їх пожовтіння. Коли ми бачимо пожовклу плівку на автомобілі, перша думка у більшості: "Напевно, вигоріла на сонці". Але це не так. Поліуретанова плівка не схильна до впливу ультрафіолетового випромінювання і на 100% пропускає його.

У чому ж проблема? Розділимо захисні плівки плівки на 1 і 2 покоління.

1 покоління - ранні плівки, наприклад, 3M VentureShield, мають одношарову пористу структуру, яку можна порівняти з поролоновою губкою. В пори плівки з часом набивається бітум, бруд, хімія, пташиний послід, які осідають в порах і створюють той самий ефект пожовклої плівки.

На щастя, виробники плівок усвідомили цю проблему і вирішили її шляхом додавання на плівку верхнього шару з спресованного поліуретану, який закриває пори поліуретану від зовнішніх подразників. Це так зване 2 покоління плівок: SunTek Top Coat, PremiumShield, 3M Scotchgard.

Захисна плівка на автомобіль - яку купити?

Перед установкою плівки дуже важливо уточнити, з скількох шарів вона складається, чи є у неї захисний верхній шар, який позбавить від проблем з пожовтінням.

Але і це не все. Всі сучасні антигравійні плівки мають верхній захисний шар, так званий топ коат. Він буває 3 видів - м'який, середній і твердий.

  1. М'який топ коат:

плюси: більш стійкий до подряпинами

мінуси: легше вбирає бруд.

Рекомендуємо для обклеювання авто чорного і темних кольорів, так як якщо плівка навіть трохи змінить колір, це не буде помітно.

Представник цього класу плівок - PremiumShield Elite SH.

  1. Твердий топ коат:

плюси: гірше вбирає бруд

мінуси: менш стійкий до подряпин.

Ідеальний варіант для обклеювання білих автомобілів, плівка зберігає свою прозорість протягом всього строку служби. А від подряпин можна позбутися простим загріванням або поліруванням.

Представники цього класу плівок - SunTek Ultra, PremiumShield CR.

  1. Середній топ коат

Проміжний, універсальний варіант. Сюди віднесемо захисні плівки SunTek Top Coat, PremiumShield Elite, Madico Protekt PPF.

В наших магазинах в м. Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Полтава, Кривий Ріг ви можете купити антигравийну плівку з потрібними вам параметрами. Ми також готові допомогти вам з підбором продукту під ваші потреби і завдання.

Якщо вам необхідна консультація або навчання установці захисних плівок на автомобіль, ми так само готові допомогти вам в цьому. Наш технолог проводить навчання поклейці захисної плівки. Також ми організовуємо навчальні семінари, де знайомимо з особливостями установки бронеплівки на автомобіль.

Відправка замовлень здійснюється в день замовлення, якщо воно оформлене до 16.00. Якщо замовлення отримано після 16.00 або у вихідні дні, то ми відправимо його на наступний робочий день. Плівку ми пакуємо в тубуси, щоб звести до мінімуму ризики її пошкодження при транспортуванні.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені