Новинка! Антигравійна поліуретанова кольорова плівка Litz! Докладніше

Тонувальна плівка Madico у Києві

madico usa logo

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Купити тонувальну плівку Madico


На цій сторінці ви можете купити тонувальну плівку Madico (Мадико). Компанія Madico, назва якої розшифровується як Manufacturing Distribution Company (Компанія з виробництва та дистрибуції), на ринку вже більше 100 років – заснована в 1903 році. За цей час компанія завоювала солідну репутацію в області металізації і ламінації, а потім автомобільних та архітектурних плівок. Штаб-квартира компанії знаходиться в Тампі, штат Флорида.

Тонувальна плівка Madico HPR представлена в найбільш популярних ступенях світлопропускання– 5, 15, 35%. 5% - найтемніша тонувальна плівка, 15% - оптимальна за ступенем затемнення, 35% - для ефекту заводський тонування, дозволяє злегка затемнити скло. Тонування стекол даної плівкою не ускладнює керування автомобіля, контури предметів у салоні автомобілі при цьому можуть проглядатися зовні. Може наноситися на всі стекла автомобіля, крім лобового, хоча деякі водії наносять плівки 35% і 50% на лобове скло.

Ширина рулону – 152 см.

У виробництві застосована гібридна технологія металізованих і пофарбованих шарів. Металізовані плівки більш довговічні в порівнянні з пофарбованими плівками, їх середній термін служби 5-7 років. Вони мають легкий металевий відтінок. Відтінок цих плівок – вугільний. Не має особливостей в установці, відмінно підходить як для формовки "на мокру" так і "на суху".

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені