Новинка! Антигравійна поліуретанова кольорова плівка Litz! Докладніше

Тонувальна плівка Solargard у Києві

solargard logo
Показано 16 з 17 товарів
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Тонувальна плівка Solargard в Україні 

Тонуючі плівки SolarGard заслужено користуються великим попитом незважаючи на досить високу вартість. На нашому сайті тонуюча плівка SolarGard представлена найбільш популярними серіями HP Quantum, HP Charcoal, HP Smoke зі ступенем світлопропускання від 5 до 37%. Тонувальна плівка (тонування) SolarGard серій HP Quantum, HP Charcoal і HP Smoke являє собою двошарові плівки глибокого фарбування, виробленого методом металізації. Це гарантує додатковий захист від нагрівання і запобігає вигорянню фарбованих шарів. Тонувальна ленка SolarGard відмінно піддається термоформуванню на вигнутих стеклах.

У цьому розділі ви можете купити тонувальну плівку Solargard (Соларгард). Цей бренд давно присутній на ринку і напевно вам знаком. Компанія SolarGard є світовим лідером по патентах на автомобільні і архітектурні тонувальні плівки. Solar Gard входить в групу компаній Saint-Gobain (Сен-Гобен), яка бере початок аж у 1665-м (!) році і займається глобальним виробництвом високотехнологічних будівельних матеріалів та скла. Solar Gard має найширшу лінійку рішень по захисту від сонячного випромінювання, безпеки в авто і приміщеннь, захист кузова автомобілів.

Продаж тонувальнохї плівки Solargard в Україні здійснюється компанією AvesAuto. Ми є офіційним дистриб'ютором і прямим імпортером автомобільних плівок Solargard в Україну. Купуючи тонування Solargard у нас, ви можете бути впевнені в тому, що ви купуєте оригінальну плівку, на яку поширюється гарантія виробника. Ми підтримуємо гарантію виробника і в разі виникнення будь-яких питань щодо якості матеріал ви завжди можете звернутися до нас за рішенням.

Купити тонувальну плівку Solargard в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Львові, Полтаві, Кривому Розі можна в наших магазинах. Ви можете замовити тонувальну плівку на метраж і в рулонах. Також можна купити тонувальну плівку через наш інтернет-магазин. Якщо замовлення надійшло до 16.00, то відправка здійснюється в день замовлення. Ми пакуємо плівку виключно в тубуси, щоб забезпечити збереження товару при транспортуванні. У таких містах, як Київ і Дніпро, можлива доставка нашою службою.

Купити тонувальну плівку Solargard в Україні

Тонування Solargard – це преміум-сегмент в тонувальних плівках. Тонуючі плівки SolarGard заслужено користуються великим попитом незважаючи на досить високу вартість. Плівка Соларгард відмінно піддається термоформуванню на вигнутих стеклах.

На нашому сайті бренд представлений найбільш популярними серіями плівок:

Solargard HP Quantum - являє собою двошарові плівки глибокого фарбування, вироблені методом металізації. Це гарантує додатковий захист від нагрівання і запобігає вигорянню фарбованих шарів. Quantum - щось середнє між класичною дзеркальною і металлизированнной плівкою. На наш погляд, дана плівка виглядає дуже цікаво і стильно, її потрібно один раз побачити, щоб полюбити назавжди.

Відмітна особливість тонувальних плівок бренду Solargard – своя власна система світлопропускання плівок, яка не співпадає з системою обчислення відсотка світлопропускання плівок більшості виробників. Найбільш популярна ступінь затемнення у даної плівки – 14%, що відповідає 15% у інших виробників. Інша популярна тонування – Solargard Quantum 19, яку можна порівняти з 20% тонуванням у інших брендів (SunTek, 3M). Також доступні світліші варіанти – 28% і 37% для тих власників, які бажають злегка затемнити скло або імітувати ефект заводського тонування.

Solargard HP Charcoal – мабуть найпопулярніша тонувальна плівка у даного бренду. Це металізована плівка. Наявність металізованих і пофарбованих шарів гарантує довговічність плівки. Гарантований термін служби плівки – 7 років. Ця плівка не віддзеркалює, тому, якщо ви не фанат металевого блиску на склі, варто звернути увагу на це тонування. У даній серії доступна найтемніша тонувальна плівка - 6%. Це відповідає 5% тонуванню в інших виробників. Даний варіант тонування стекол для бажаючих досягти максимального затемнення. Ми рекомендуємо тонувати скло машини таким видом плівки лише дуже досвідченим водіям, тому що починаючим водіям вона безумовно створить незручності аж до необхідності повністю опускати скла при виконанні деяких маневрів в умовах поганої видимості. Ми б рекомендували тонувати цією плівкою тільки задні стекла автомобіля, а для тонування передніх стекол вибрати світліші варіанти. Наприклад, популярну плівку Solargard HP Charcoal 13%. Ця плівка найбільш оптимальна за своїми захисними властивостями, ступенем затемнення і комфортністю управління. Також є світліші варіанти – Solargard Charcoal 22, 32, 43%.

Тонування Solargard Titanium – дзеркальне тонування. Ефект дзеркала тут більш виражений в порівнянні з серією Quantum. Хоча дзеркальне тонування офіційно заборонене в Україні, у нього є ряд адептів. Не можна не погодитися з тим, що вона виглядає стильно і елегантно. Ще один плюс дзеркальної тонувальної плівки в тому, що її термін експлуатації майже необмежений. Завдяки тому, що плівка не містить фарбованих шарів, а складається виключно з металізованих шарів, вона відмінно служить.

Якщо ви думали, що найтемніша тонувальна плівка – це тонування світлопропусканням 5%, то ні. SolarGard Magnum 2% - найтемніша плівка з усіх існуючих на ринку. Плівка створена на основі нанокерамической технології. Світлопропускання всього 2%. Рекомендуємо для встановлення на заднє скло автомобіля любителям повної конфіденційності. Для тонування передніх стекол атвомобиля дана плівка, на наш погляд, не підходить.

Наша лінійка плівок Solargard також поповнилася антивандальною плівкою Solagard NR 4Mil Smoke. Це не просто тонуюча плівка, це зміцнює плівка, яка захищає скло. Товщина – 4 міл. Вона ускладнює процес розбивання скла – навмисного або в результаті нещасних випадків. Повністю уберегти скло від розбивання вона не зможе, але скло розіб'ється не відразу. Якщо мова йде про напад, то такий сюрприз у вигляді бронеплівки на склі може демотивувати хуліганів, привернути увагу оточуючих або дозволити водієві поїхати. Таким чином речі в салоні автомобіля будуть у більшій безпеці. Якщо скло все-таки вдалося розбити, то антивандальна плівка дозволить утримати уламки на місці і не дасть їм висипатись всередину автомобіля, тим самим захищає водія і пасажирів від порізів. Світлопропускання плівки – 20% і 35%. Як правило, вона встановлюється на бічні стекла, які найчастіше розбивають. Не завжди таку плівку можна встановити на заднє скло, та й не бачимо в цьому особливого сенсу.

Купити антивандальну плівку Solargard можна в Київ, Дніпро, Харків, Львів, Полтава, Одеса, Кривий Ріг. Якщо Вам необхідна консультація у виборі плівки і розрахунку потрібного метражу, то зв'яжіться з нами по телефону або через популярні месенджери.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені