Зустрічайте AvesAuto в Європі! Для більш детальної інформації зв'яжіться з нами Докладніше

Автохімія й автокосметика Meguair's у Києві

meguiars logo
Показано 16 з 326 товарів
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Автохімія та автокосметика Meguiar's: замовити в Україні

У цьому розділі ви можете купити продукцію бренду Meguiar's в Україні. Meguiar's - легендарна автокосметика та автохімія з США. Бренд був заснований в 1901 році і почався з балончика поліролі для меблів, але потім адаптувався під потреби зростаючого автомобільного ринку і став виробляти поліролі та засоби по догляду за автомобілями, ставши родоначальником напряму, який сьогодні носить назву "детейлінг". Без перебільшення сьогодні компанія Meguair's є лідером ринку в США. Про найвищу якість продукції Meguiar's говорить той факт, що з компанією співпрацюють виробники елітних автомобілів Aston Martin, Bentley, Rolls-Royce.

Зараз продукція Meguiar's продається в більш ніж 50 країнах і представлена 3 основними лінійками продукції: професійна серія, любительська серія і човнова серія.

Meguiar's: купити в Україні

Ми є офіційним і ексклюзивним дистриб'ютором Meguiar's в Україні. Це легендарний бренд автокосметики та автохімія, історія якого бере свій початок ще в 1901 році. Компанія стартувала з виробництва поліролів для меблів, але потім розширила асортимент до виробництва поліролів і засобів по догляду за автомобілем. Це сімейне підприємство, засноване Френком Мегваером, пізніше справу продовжили його діти, а потім і внуки. У 2010 році бренд Meguiar's викупила компанія 3М, але при цьому бренд існує як окрема одиниця.

Місія бренду Meguiar's – об'єднувати автолюбителів, crazy car, по всьому світу.

Купити автокосметику Meguiar's можна в місті Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Полтава, Кривий Ріг. Самий великий шоурум по продукції Meguiar's в Україні знаходиться в Києві за адресою пр. Степана Бандери 15Г (Петрівка, ст. м. Почайна). Тут представлена повна лінійка продукції – професійна серія, любительська серія, морська серія. Більш того, в шоурумі є детейлінг-зона, де є можливість протестувати засоби. Наші консультанти підкажуть особливості застосування будь-якого продукту, а також допоможуть з підбором оптимального засобу під ваші задачі. Також запрошуємо вас підписатися на Instagram-аккаунт @meguiars_ukraine, де Ви знайдете інформацію про новинки, отримати консультацію, поділитися досвідом. Також існує телеграм-канал для автолюбителів, де ви можете поспілкуватися з технологами і отримати відповіді на свої запитання.


Автохімія, косметика для авто

      У нас представлена: 
  • професійна автохімія Meguiar's для детейлінг-центрів, мийок, майстерень. У цю лінійку входять засоби для знежирення, шампуні, воски, сіланти, дресінги, засоби для догляду за інтер'єром. Окремої уваги заслуговує система полірування Meguiar's, куди входять полірувальна машинка MT310, полірувальні пасти, полірувальні круги, оправки. Полірувальні круги є як для роторних машинок, так і для ексцентрикових. Полірувальна машинка Meguiar's MT310 – ексцентрикова машина, якою можуть працювати навіть починаючі полірувальники. На відміну від роторної полірувальної машинки, з якою ризик допустити помилку і пошкодити лакофарбове покриття дуже великий, полірувальна машинка Магваерс дозволить запобігти подібних ризиків.

Також хочемо зазначити мікрофіброву серію Meguiar's, куди входять полірувальна паста, полірувальні круги і захисний віск. Виробник гарантує відсутність голограм при використанні даної продукції, тому можна з легкістю видалити дефекти середньої тяжкості і виключити наступний крок – фінішне полірування.

Професійна серія Meguiar's налічує понад 100 продуктів, причому ми з упевненістю можемо сказати, що кожен продукт має своє призначення, і у Мегваерс немає зайвих продуктів. Ви можете купити очищувач для скла, знежирювачі, засоби для догляду за вінілом і пластиком, засоби для догляду за шкіряним салоном (шкірою), рукавиці для миття, рушники для сушіння кузова, мікрофіброві рушники та багато іншого. Багато продуктів поставляються у великих обсягах і у вигляді концентратів, що робить їх оптимальними для застосування в детейлінг-центрах і автомийках. Крім традиційних галонів 3.78 л деякі кошти можна купити в обсязі 18.9 л. Якщо вас цікавлять пробники Meguiar's, зверніться до нас. Багато продуктів можна купити на розлив.

 

  • любительська автокосметика Meguiar's. Це засоби, спеціально розроблені для самостійного застосування автовласниками і не вимагають ніякого досвіду. У цій серії також представлені всі необхідні засоби для загального догляду за автомобілем, а також продукти для специфічного застосування, наприклад, видалення металевих часточок з автомобіля, слідів гальмівної рідини, догляду за дахом кабріолетів, видалення слідів бітуму і комах з кузова і т. д. В цій лінійці є поліролі для самостійного застосування вручну за допомогою аплікаторів, а також система полірування за допомогою дриля. Це набір, до якого входить машинка, круги і полірувальна паста. Для того, щоб захистити отриманий результат, ми рекомендуємо наносити віск. Автомобільний віск – це те, чого в лінійці Meguiar's більше 20 штук. Ви можете купити синтетичний віск, купити віск карнауба, купити віск для білих автомобілів, купити віск для чорних автомобілів, купити керамічний віск і т. д. Кожен віск має особливості застосування. Рекомендуємо прочитати опис товару на відповідній сторінці або звернутися до нас за консультацією.

 

 

  • човнова серія. Meguiar's піклується не тільки про красивий зовнішній вигляд автомобілів, але також і про збереження човнів, яхт в належному стані. Так само, як і в автомобільній серії, тут доступна повна серія по догляду - воски, шампуні, сіланти, поліролі. Морська серія Meguiar's, ще її називають човновою серією, поставляється в синіх флаконах.

 

Ефективність та економічність - ось ті 2 слова, які характеризують всю продукцію Meguiar's. Якщо Вам необхідна консультація в підборі засобів, телефонуйте нам або задавайте питання в коментарях до продукту.

Ми проводимо не тільки консультації, але і навчальні семінари на безкоштовній основі. Крім того, доступно індивідуальне навчання з детейлінгу і поліровки від головного технолога Meguiar's з наступною сертифікацією і післяучбовою підтримкою. Якщо Ви в цьому зацікавлені, зв'яжіться з нами по телефону.

 

 

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені