Зустрічайте AvesAuto в Європі! Для більш детальної інформації зв'яжіться з нами Докладніше
Показано 16 з 19 товарів
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

 

Купити захисну плівку на автомобиль. Найкраща ціна.


Litz налічує в своєму асортименті великий вибір плівок поліуретанових для обклеювання автомобіля:

- прозорий глянець. Ця плівка використовується для обклеювання кузова і фар автомобіля. Поставляється в ширині 61 см та 152 см. Товщина плівки – 150 мікрон. Плівка має верхній захисний шар (топ коат). Топ коат твердий. Це робить плівку відмінним варіантом для захисту автомобілів білого кольору. У поліуретанові плівки з твердим топ коатом менше забивається бруд, відповідно, вони довше і краще зберігають свій колір і краще виглядають на білих автомобілях. Але слід враховувати, що такі плівки більше схильні до подряпин на поверхні. Від подряпин можна позбутися загріваючи плівку за допомогою фена.

- прозорий мат. Матова захисна плівка завжди має в своїх лавах прихильників, які бажають одночасно захистити свій автомобіль від сколів і надати кузову матовий фініш. У установчих центрах AvesAuto ми не раз робили обклеювання автомобіля матовою плівкою, і власники авто бачили, як змінювалися їх автомобілі. Якщо ви бажаєте придбати матову прозору плівку, то потрібно враховувати, що ця матова плівка одношарова і не має верхнього захисного шару (топ коата), тому обклеєний плівкою автомобіль потребує більш ретельного догляду, регулярного нанесення воску, швидкого видалення забруднень і т. д. Також слід врахувати, що цю плівку не вдасться полірувати.

- чорний глянець і чорний мат. Ці поліуретанові плівки використовуються для захисту кузова від сколів і для створення декоративного ефекту. Наприклад, чорнаглянцева плівка часто наноситься на даху для створення ефекту панорамної даху, обклеювання окремих елементів кузова.

- кольорові поліуретанові плівки для тонування фар. Величезний плюс захисних плівок для фар в тому, що на відміну від тонування для фар, вони ще й захищає фару від пошкоджень – подряпин, сколів та ін. Захисна плівка для фар Litz доступна в різних відтінках – сіра, блакитна, жовта, фіолетова. Світлопропускання плівки складає 50-55%, що достатньо для збереження нормальної здатності фари пропускати світло і забезпечити безпечне водіння.

Купити захисну плівку Litz можна на метраж і в рулонах в м. Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Полтава, Львів, Кривий Ріг. Плівка досить невибаглива в установці і не має особливостей.

Стандартні прозорі плівки Litz мають твердий захисний шар, рекомендуються для нанесення на автомобілі будь-яких кольорів, в тому числі чорні і білі.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені