Новинка! Антигравійна поліуретанова кольорова плівка Litz! Докладніше
- - - Набори з захисної плівки у Києві

Захисна плівка для порогів, ручок, торців дверей авто у Києві

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Купити антигравійну плівку на пороги, зони під ручками, торці дверей автомобіля 

У цьому розділі ми пропонуємо купити готові набори з антигравійної плівки для захисту найбільш вразливих до сколів елементів автомобіля – захист ручок автомобіля (зони під ручками), захист порогів, захист порогів (внутрішньої частини). Ці набори можна встановити самостійно.

Антигравийну плівку можна поклеїти власноруч. На нашому youtube-каналі є детальна відео інструкція про те, як клеїти захисну плівку. Рекомендуємо попередньо зв'язатися з нами в телефонному режимі або залишити коментар до замовлення, уточнивши колір автомобіля, щоб ми вибрали оптимальну плівку. Антигравійні плівки мають деякі нюанси, і плівки, які підходять для білих автомобілів не завжди будуть хорошим варіантом для обклеювання чорних автомобілів.

У всіх автомобілів є найбільш уразливі для сколів деталі, які вимагають більш ретельного захисту — передній бампер, пороги, зона під ручками, фари, поличка заднього бампера.

Що таке антигравійна плівка?

Це поліуретанова захисна плівка. В силу своєї товщини (понад 200 мкр) плівка ефективно поглинає удари дорожнього гравію, розподіляючи їх на велику площу, і тим самим перешкоджають пошкодження лакофарбового покриття. Антигравійна плівка прозора і невидима, і зазвичай її складно помітити, якщо людина не попереджена про її наявність. Плівка еластична і може наноситися на поверхню будь-якої геометрії.

Антигравійна поліуретанова плівка — це єдиний продукт, який здатний захистити кузов автомобіля від сколів, подряпин, «притирань», гілок і навіть дрібних ДТП. Реальні приклади того, як працює антигравійна плівка, можна переглянути у нашій галереї і Instagram.

Зважаючи на високу вартість поліуретанової плівки вона найчастіше встановлюється на найбільш вразливі до сколів деталі автомобіля. Антигравійна плівка розрізається за електронними лекалами індивідуально під кожну модель автомобіля.
 

Заклеїти зони під ручками автомобіля

Зони під ручками найбільш схильні до подряпин. Кожен день ручки автомобіля відкриваються багато разів, як слідство в цій зоні з'являються подряпини від нігтів, ключів і т. д. і ознаки зносу фарби.

Разом з тим, зону під ручками захистити від сколів легше всього. У нас Ви можете купити набір для захисту цієї зони, який складається з 4 шматочків прозорої поліуретанової плівки, які підходять для переважної більшості автомобілів (вимагає підрізування під час установки). Зважаючи на невеликі площі цієї зони, захист зон під ручками може встановити навіть людина, яка не має досвіду роботи з автомобільними плівками.

Антигравійний захист порогів автомобіля

Пороги також відносяться до найбільш вразливих зон автомобіля. Особливо внутрішні пороги страждають від жіночих підборів. У нас Ви можете купити комплект для захисту порогів з антигравійної плівки, який Ви зможете встановити в домашніх умовах або звернутися в найближчий до Вас інсталяційний центр AvesAuto.

Заклеїти торці дверей автомобіля

Лакофарбове покриття на торцях дверей також піддається сколам. Ви можете обклеїти ці зони антигравійною плівкою самостійно. У комплект входять 4 смуги 90см*2см - 4 шт.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені