Новинка! Антигравійна поліуретанова кольорова плівка Litz! Докладніше
- - Атермальна плівка у Києві

Атермальна плівка у Києві

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Атермальна плівка для автомобіля

На цій сторінці ви можете купити атермальну плівку від двох провідних виробників ринку – атермальна плівка 3М Crystalline і атермальна плівка Madico Nano-Ceramic Black Pearl. Атермальна плівка, представлена в цьому розділі, виробляється в США.

Компанія AvesAuto – офіційний дистриб'ютор 3М в Україні у сфері автомобільних плівок, а також прямий імпортер і ексклюзивний дистриб'ютор компанії Madico в Україні. Купити атермальную плівку ви можете по всій Україні – Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Полтава, Львів, Кривий Ріг. Ми підтримуємо гарантію виробників на дані матеріал і беремо на себе врегулювання всіх гарантійних випадків.

Атермальна плівка 3M серії Crystalline доступна в світлопропусканні 90%, 70%, 40%, 20%. 3М Crystalline 90 – це прозора плівка, яка може клеїтися на будь-яке скло, включаючи лобове скло. Це тонування по ГОСТ, за яке не буде штрафів і ви зможете спокійно виїжджати за кордон. Атермальна плівка Crystalline 90 доступна в ширині 90 і 152 см. 3М Сrystalline 70 має легкий небесний відтінок і найвищі показники ефективності. 3М Сrystalline 40 і 20 дозволяють затемнити скло і створити в салоні відчуття приватності, а також скористатися атермальним ефектом.

Атермальна плівка Madico Nano-Ceramic – це нанокерамічна плівка для скла, яка не поступається в показниках ефективності атермальній тонувальній плівці 3М Кристаллайн. Дана плівка доступна в світлопропусканні 75% і 20%. Ще один плюс атермальної плівки Madico в тому, що вона доступна в ширині рулону 90, 100, 152 см. Купити атермальну плівку Madico можна в наших магазинах в м. Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Львів.

Атермальна плівка для автомобіля

Атермальна плівка – найефективніший на сьогоднішній день засіб у боротьбі з сонячною енергією, революційний продукт, задає новий стандарт захисту і комфорту. На відміну від стандартного тонування автомобіля, атермальна плівка має на меті не затемнити скло авто, а суттєво зменшити відсоток тепла, що проникає через скло автомобіля всередину. В той час, як навіть найякісніша і максимально затемнена тонувальна плівка (SunTek HP 05, Llumar ATR 05) затримує не більше 11% тепла, атермальна плівка 3M Crystalline має показник захисту від 81% (3M Crystalline 90) до 93% (3M Crystalline 40).

Атермальна плівка переваги

- Максимальний захист салону автомобіля від теплової енергії, ультрафіолетових променів (99%) та інфрачервоного випромінювання (97%).

- Стабілізація температури в салоні автомобіля. На практиці це виражається в тому, що в літній час панель приладів нагрівається набагато менше, водій не відчуває палючий сонячний ефект. Відповідно, зменшується потреба у використанні кондиціонера або клімат-контролю, що позитивним чином позначається на витраті палива. У зимовий час атермальне тонування авто допомагає утримувати тепло всередині автомобіля.

- Тонування зберігає свою ефективність протягом усього терміну експлуатації.

- Невелика ступінь затемнення, дозволена правилами дорожнього руху України. Атермальна плівка відноситься до так званого «дозволеного тонування» або «тонування по ГОСТ», тому тонування відмінно підходить для водіїв, які виїжджають за кордон. Атермальне тонування лобового скла оптимальне з використанням плівок 3M Crystalline 90, 70 або плівки «хамелеон», якщо Вас приваблює фіолетовий відтінок, який змінюється в залежності від кута зору і освітлення. Тонування хамелеон має ступінь світлопропускання 80% і може встановлюватися на будь-яке автомобільне скло, хоча в ефективності зданный вид плівок значно програє серії Crystalline від компанії 3М. Показник відбиття сонячної енергії у тонування хамелеон близько 60% і атермальною її можна назвати з натяжкою.

Атермальна плівка: яку вибрати

3M Crystalline 90 – абсолютно прозора плівка зі світлопропусканням 90%, може встановлюватися на будь-яке скло, включаючи лобове. Найбільш позитивні відгуки ми чуємо від використання тонування авто 3M Crystalline 70, яка має ледь вловимий небесний відтінок і також дуже часто встановлюється на передні бічні і бічне скло. 3M Crystalline 40, 20 – найбільш затемнені варіанти у лінійці атермальной плівки 3М, мають відтінок деревного вугілля і ідеально підходить для тонування задньої півсфери автомобіля, притемняє скло і володіє високим атермальними властивостями.

  • - Перешкоджає вигоранню салону.
  • - Відсутність відблисків і ефекту дзеркальності.
  • - Не містить в структурі метал, тому не створює перешкод в роботі мобільних пристроїв і навігаційних систем.

Щоб максимально відчути ефект атермального тонування, рекомендується тонувати цією плівкою лобове скло і передні бічні стекла автомобіля.

Чому варто купувати атермальну плівку у нас

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити атермальну плівку оригінал – 3M Crystalline 90, 70, 40, Wincos Madico і атермальну плівку хамелеон ASWF і Ultravision. Ми імпортуємо атермальну плівку і вона знаходиться на наших складах в м. Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Харків, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Полтава. У всіх наших центрах є зразки представлених атермальних плівок, і ми завжди готові допомогти Вам у виборі і підказати нюанси установки, перш ніж Ви вирішити купити атермальну плівку. Атермальна плівка авто набагато товща (80 мкр) і жорсткіша за стандартну тонувальну плівку, тому велику увагу слід приділити етапу вигрівання і формування.

Вся представлена на сайті атермальна плівка - оригінальна. Атермальна плівка 3М має логотипи "3М", свідчать про те, що плівка справжня. Логотипи можна легко видалити спиртом після установки плівки в присутності клієнта після того, як він переконається в оригінальності продукту.

Ціна на атермальну плівку на сайті є актуальною, весь товар знаходиться в наявності і може бути відвантажений у день замовлення. Ми є офіційним дистриб'ютором 3М в Україні та прямим імпортером інших плівок з США. На всю представлену продукцію поширюється гарантія якості виробника, тому у разі виявлення виробничого браку Вам достатньо повернути товар.

Купити атермальну плівку в нашому інтернет-магазині можна в рулонах і на метраж. Якщо Ви бажаєте замовити атермальну плівку на відріз, необхідно враховувати, що вона формується по довжині рулону. 3М Crystalline доступна в ширині 0.91 м і 1.52 м для тих випадків, коли ширини 91 см недостатньо для тонування автомобільного скла. Запам'ятайте - тонування автомобіля атермальною плівкою може бути розумною інвестицією.

Що таке атермальна плівка?

Щоб зрозуміти, як працює атермальна плівка, давайте для початку розберемося, що таке тепло. Тепло - це електромагнітні хвилі, які нам посилає сонце. З цими хвилями до нас надходять:
- ультрафіолет, який приносить лише 1% тепла
- видимий світ, який приносить 40% тепла

- інфрачервоне випромінювання, яке приносить велику частину тепла - 60%.

Атермальна плівка - це плівка зі спеціальним покриттям з оксиду срібла або інших металів, склад якого виробники плівок не розголошують, але яка майже на 100% затримує весь потік інфрачервоного випромінювання.

Простіше кажучи, атермальні плівки можуть затримувати 60% всього тепла, яке надходить від сонця. Але якщо ці плівки ще мають додатковий фарбований шар, то вони затримують 70% і вище, тому що забирають частину видимого світла. В характеристиках плівок Ви можете ознайомитися з точної специфікації кожної плівки. Найбільш ефективні плівки затримують до 93% тепла.

У нашому арсеналі є спеціальний прилад Solar transmission and Power Meter, який вимірює виключно інфрачервоне випромінювання. На нашому Youtube-каналі є відео, де ми проводимо заміри показників тонувальної плівки і атермальної плівки. Тест показав, що тонувальна плівка затримує 15% тепла в той час, як атермальна плівка затримує 91% тепла. Ось так прозора і світла плівка виявляється ефективніше, ніж темна.

Що дає атермальна плівка на практиці?

- панель приладів нагрівається на 20 градусів менше

- відсутність палючого ефекту на шкірі водія і пасажирів

- антибліковий ефект

- зменшення навантаження на кондиціонер, економія палива.

Найголовніше, що дає атермальна плівка , на наш погляд – це комфорт керування автомобілем.

Як відрізнити атермальну плівку від звичайної?

Ми вже знаємо, що принцип роботи атермальных плівок заснований на поглинання інфрачервоного випромінювання. Розуміючи це, легко визначити, якою плівкою затонований автомобіль. Зрозуміло, коли в арсеналі є спеціальні прилади, можна без проблем визначити тип плівки. Але що робити, якщо приладів немає?

Можна провести простий тест з допомогою рук: оскільки плівка поглинає тепло, то скло зі стандартним тонуванням буде прохолоднішим порівняно зі склом з атермальною плівкою. Скло з атермальною плівкою буде гарячішим.

Принцип роботи атермальної плівки

Давайте розберемося, куди ж дівається тепло, яке поглинає атермальна плівка? Після того, як плівка абсорбувала тепло, вона нагрівається сама і нагріває скло. І далі тепло веде себе за законами фізики, за принципом конвекції - йде в бік найменшого опору. Тому влітку, коли на вулиці жарко, і температура вище, ніж усередині автомобіля з працюючим кондиціонером, тепло йде назовні, зменшуючи навантаження на кондиціонер. Взимку при нагріванні тепло йде всередину автомобіля, так як зовні температура нижче.

Атермальне тонування: ціна

Якщо Ви бажаєте купити атермальну плівку на метраж, то в даному розділі є усі ціни за метр погонний.

Ціна атермального тонування - питання, яке цікавить автовласників не менше, ніж її ефективність. Скільки коштує атермальна плівка для кінцевого споживача? Для прикладу: обклеювання лобового скла атермальною плівкою 3M Crystalline коштує 3800 грн, обклеювання плівкою Madico Nano-Ceramic - 2200 грн. Точна ціна атермального тонування в розділі послуги Атермальне тонування.

На які скла клеїти атермальну плівку?

Ви часто запитуєте, на які стекла краще всього встановлювати атермальну плівку. Звичайно, при бажанні можна затонувати атермальною плівкою всі стекла автомобіля, але, враховуючи чималу вартість цієї тонування, ми б рекомендували наступне:

Лобове скло автомобіля - джерело найбільшого проходження інфрачервоного та сонячного випромінювання, тому в першу чергу рекомендуємо обклеїти його.

Також варто звернути увагу на передні бічні стекла, через які в салон також надходить відчутний для водія і пасажира відсоток тепла. Тому наша рекомендація за обсягом атермального тонування - це лобове й передні бічні стекла.

Тонування по ГОСТ

В Україні з 1995 року існує ГОСТ, в якому зазначено, що світлопропускання вітрового скла має становити не менше 75%, а для передніх бічних - не менше 70%. Світлопропускання задніх стекол не нормується.

У більшості країн Європи законодавство дуже схоже: 75% світлопропускання для лобового скла і 70% - для передніх бічних. Що з цим робити? Є спеціальні атермальні плівки, за допомогою яких можна:
1) позбутися дискомфорту від сонячного тепла
2) не порушувати ПДР і спокійно подорожувати за кордон.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені