Новинка! Антигравійна поліуретанова кольорова плівка Litz! Докладніше

Полірувальні круги Flexipads купить у Києві

flexipads logo
Показано 16 з 317 товарів
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

Полірувальні круги Flexipads: купити в Україні

У цьому розділі Ви можете купити інструмент для детейлингу автомобіля від компанії Flexipads (Великобританія) - поролонові полірувальні круги, джинсові круги, вовняні круги, товари для чищення шин, підготовки кузова до полірування. Купити продукцію Flexipads в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Кривому Розі, Полтаві, Львові ви можете в наших магазинах. У нас представлений широкий асортимент товарів для дітей і ви отримаєте консультацію. Якщо ви знаходитесь в іншому місті України, то можете замовити поліровальні круги Flexipads за найкращою ціною в нашому інтернет-магазині.

Flexipads - визнаний фахівець у виробництві поролонових полірувальних кругів і мікрофіброві кругів, оправок для полірувальних машинок та інструменту для детейлингу з 1974 року.

Якість та широкий асортимент товарів для детейлингу дозволили компанії Flexipads завоювати визнання серед професійних детейлерів, майстрів з кузовних робіт та автолюбителів. Крім того, Flexipads є офіційним постачальником для ексклюзивних британських брендів авто - Aston Marton і McLaren.


Полірувальники Флексіпадс 

Окремо варто виділити полірувальні круги для авто Flexipads серії PRO-Detail Hex-Logic, вони мають прорізи у формі шестикутників, які затримують полірувальну пасту і дозволяють довше її виробляти. Полірувальні круги серії Coolshine мають вафельну структуру, що оптимізує циркуляцію потоку повітря і забезпечує більш рівномірний фініш в результаті полірування.

Поряд з традиційними мікрофібровими кругами для роторних полірувальних машинок, Flexipads (Флексіпадс) розробила лінійку кругів для машинок подвійної дії, що володіють такою ж ріжучою здатністю, але більш безпечних для лакофарбового покриття. Також в асортименті Flexipads доступні полірувальні круги для полірування металу, круги з вовни, джинси для полірування дефектів різного ступеня складності.

Полірувальні круги Flexipads як правило доступні в різному діаметрі (від 25 мм до 200 мм), що дозволяє вирішити будь-яку задачу і опрацювати будь-яку зону автомобіля в залежності від дефекту, який треба усунути. Під кожен круг можна підібрати відповідну оправку. Полірувальні круги доступні в декількох ступенях жорсткості - екстраріжучі, середньої жорсткості, фінішні. До дисків також можна підібрати відповідні полірувальні пасти - абразивна, середньоабразивна, антиголограмна.

Перед поліруванням кузова необхідно ретельно підготувати поверхню. І в цьому випадку Flexipads є, що запропонувати - мікрофіброві рукавиці, шліфувальні блоки, наждачки, рушники, щітки, аплікатори для нанесення воску і захисних складів.

Якщо Вам потрібна консультація по продукції Flexipads, зв'яжіться з нами за телефонами, і наші фахівці допоможуть підібрати Вам найкращий варіант кругів і пасти під задачу, яку Вам треба вирішити.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені