Новинка! Антигравійна поліуретанова кольорова плівка Litz! Докладніше

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ
Будьте в курсі нових лекал

Дякуємо за підписку

Ми пропонуємо послуги по обклеюванню автомобіля захисною плівкою з довічною гарантією на матеріал і якість роботи. Використовуємо лише поліуретанові плівки виробництва 3М, SunTek, PremiumShield, SolarGard (США). Антигравійна плівка встановлюється один раз на весь термін служби автомобіля, не потребує спеціального догляду, при цьому надійно захищає лакофарбове покриття від сколів, подряпин, дрібних ДТП, дозволяючи зберегти кузов в стані нового на довгі роки.

Будучи прямим імпортером та офіційним дистриб'ютором захисних автомобільних плівок в Україні, ми в змозі запропонувати кращу ціну і підібрати оптимальний варіант обклеювання для Вашого автомобіля. Послуга по обклеюванню автомобіля антигравійною плівкою доступу у всіх настановних центрах AvesAuto - Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Кривий Ріг, Полтава.

Також ми надаємо послуги по тонуванню скла автомобіля якісними тонувальними плівками 3M, SunTek, LLumar, SolarGard (США), які володіють довговічністю (термін служби 5-7 років), зносостійкість і не демонструють слідів вигорання.

Атермальная тонування стекол автомобіля плівкою 3M Crystalline на сьогоднішній день є найбільш ефективним рішенням для захисту від сонячної та теплової енергії. Плівка створена на основі революційної енергозберігаючої технології: 3M Crystalline складається більш ніж з 200 шарів, кожен з яких відображає певний відсоток теплового потоку, що дозволяє досягти показника затримки тепла до 93%. Атермальная плівка 3M Crystalline створить комфортні умови перебування в автомобілі, захистить від неприємного палючого ефекту в спекотні літні дні і значно зменшить потребу в користуванні кондиціонером і зробить витрата палива більш економним.

Бронювання скла антивандальною плівкою 3M ScotchShield захистить від небажаних спроб проникнення в автомобіль, забезпечивши збереження особистих речей в салоні, а також – при бажанні – допоможе затемнити скла.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені