Тонування скла автомобіля у Києві

12
Установчих центрів в Україні
75
Кваліфі­кованих майстрів
16
Років
досвіду
8
Необме­жена гарантія

Виберіть, що будемо робити Тонування вікон автомобіля: ціна

Бокове скло
Тонування скла
бічне скло (1)
від 1000 грн
Зробимо за 1 годину
ЗАМОВИТИ
Лобове скло
Тонування скла
лобове скло
від 2500 грн
Зробимо за 2 години
ЗАМОВИТИ
Евротонування
Тонування скла
задні бічні
заднє вітрове скло
від 3100 грн
Зробимо за 3 години
ЗАМОВИТИ
По колу
Тонування скла
повне тонування
(всі стекла, крім лобового)
від 3600 грн
Зробимо за 4 години
ЗАМОВИТИ
Оплата Тонування скла Оплата частинами без процентiв Тонування скла

Розрахуйте вартість тонування свого автомобіля

Для визначення вартості тонування вікон автомобіля Ви можете скористатися формою праворуч. Обирайте марку, модель і рік випуску Вашого автомобіля для отримання індивідуальної ціни.
Тонування скла

Ми займаємося вашим авто тут Наші установчі центри

Ваше місто Київ
Київ-Оболонь
вул. Північна 1а

Чому Вам потрібне тонування вікон авто?

  1. Комфорт в управлінні і турбота про своє здоров'я. Сучасні тонувальні плівки на 99% блокують ультрафіолетове випромінювання і на 97% інфрачервоне випромінювання.

  2. Відчуття приватності в салоні автомобіля. У нас широкий асортимент тонувальних плівок зі світлопропусканням від 5% до 50%. Ми допоможемо підібрати варіант тонування, який не буде ускладнювати керування автомобілем і допоможе створити особистий простір в салоні.

  3. Безпека і збереження особистих речей всередині автомобіля. При правильному виборі ступеня затемнення плівки вміст автомобіля не буде проглядатися зовні.

  4. Більш елегантний зовнішній вигляд автомобіля. Автомобіль з затонованими стеклами завжди виглядає стильно.

    Необмежена гарантія від AVESAUTO на плівку і якість роботи. Наш досвід роботи - 16 років.


Хочу дізнатися більше!Згорнути
Тонування вікон автомобіля: Наші гарантії

Не просто плівки, а комфорт і безпека

В основі нашої роботи лежить ідея, що ми пропонуємо нашим клієнтам не плівку, а результат її роботи - комфорт і безпеку. Досвід нашої роботи - 16 років. Протягом цього часу ми невпинно тестували і відбирали кращі для роботи матеріали, удосконалювали техніку установки, щоб підкріпити наш вибір необмеженою гарантією для вас.

Ми працюємо тільки з оригінальними матеріалами виробництва США - SunTek, LLumar, 3M, SolarGard. Гарантований термін служби наших тонувальних плівок - 5-7 років.

В наших центрах є зразки всіх плівок, з якими ми працюємо, і ми допоможемо підібрати варіант тонування стекол, з яким вам буде комфортно і безпечно їздити.

Після тонування вікон авто в центрах AVESAUTO Ви отримаєте гарантійний талон, дійсний по всій Україні.ДокладнішеЗгорнути

Коли ви вирішили затонувати авто

1. Які плівки ви використовуєте? Скільки вони служать?
У наших установчих центрах ми використовуємо металізовану тонувальну плівку SunTek HP, Llumar ATR, Solargard Quantum. Всі плівки виробництва США. Термін служби цих плівок гарантовано становить 5-7 років. Перед тим, як затонувати автомобіль, ми покажемо вам зразки тонувальних плівок і разом підберемо оптимальний варіант тонування.
 
Ми наполягаємо на тому, що Вам не варто турбуватися про вибір плівки, тому що ми цей вибір вже зробили і робимо щодня всі 12 років нашої роботи і підкріплюємо його необмеженою гарантією.
2. Яке тонування дозволене по ГОСТ?
У цьому відео ми відповідаємо на питання, яка тонувальна плівка дозволена ПДР України і з якою плівкою пустять на кордоні з Європою.
3. Яка тонувальна плівка найпопулярніша?
80% автомобілів в наших установчих центрах тонуються плівкою зі світлопропусканням 15%. Вона забезпечує максимальний комфорт, приватність і при цьому не ускладнює управління автомобілем.
4. Скільки часу займе тонування?
Тонування лобового скла займає в середньому 2-3 години, бічних передніх стекол - 2 години, задньої півсфери - 4 години.
5. Ви демонтуєте дверні карти?
Це залежить від моделі автомобіля. У більшості автомобілів достатньо відстебнути верхню частину карти, щоб завести плівку під ущільнювач. В окремих випадках вимагається зняття дверних карт.
6. Навіщо потрібно мити автомобіль перед тонуванням?
Тонувальна плівка формується на зовнішній стороні скла. Якщо скло буде брудним, то все сміття залишиться на плівці.
7. Чи доступне у вас дзеркальне тонування?
Незважаючи на те, що дзеркальне тонування не дозволене ПДР, є автовласники, які віддають йому перевагу. У нас ви можете затонувати вікна дзеркальною плівкою SunTek Infinity. Тонувальна плівка Solargard також має ефект дзеркала.
8. Чи можна пошкодити нитку обігріву на задньому склі?
Є ймовірність пошкодження при знятті неякісної старої плівки. При дотриманні технології зняття якісної плівки пошкодження малоймовірно.
9. Скільки не можна опускати вікна після тонування?
Категорично не можна опускати вікна 3-5 днів після тонування.

Тонуємо без розбору дверних карт

Залишити заявку

Тонування скла: наші гарантії

У наших ентрах Ви отримуєте необмежену гарантію на тонування. Гарантія поширюється на плівку і роботу.

Ми займаємося імпортом, продажем та встановленням тонувальних плівок з 2008 р. Весь цей час спільно з виробниками ми вивчали технології їх виробництва, брали участь у розробці та тестуванні нових серій плівок. Наш досвід дозволив нам заглибитися в розуміння природи плівок як нікому іншому у нас в країні. Ми розуміємо те, скільки та чи інша плівка прослужить у Херсонській області, а скільки - в Чернігівській.

Нам часто задають питання, чому виробник дає гарантію 5 років, а ви - необмежену на той самий матеріал. Слід розуміти, що, наприклад, американські плівки тестуються в незалежному центрі в м. Сан-Дієго, де середня кількість сонячних годин у році - близько 3000, а в Києві, наприклад, всього 1700 відповідно і плівка прослужить у два рази більше, а якщо в авто використовується триплекс, то термін служби плівки наближається до необмеженого.

Після тонування стекол Ви отримаєте гарантійний талон, який діє у всіх центрах AVESAUTO. Поки Ви володієте даним автомобілем, Ви платите за тонування 1 раз, а далі ми беремо відповідальність на себе.

Тонування скла з необмеженою гарантією

Замовити тонування з довічною гарантією

Залишити заявку

Відгуки (1)

Олександр 14.12.2022
Хочу окремо подякувати Артему, який тонував моє авто, все просто ідеально,дійсно хлопці знають що вони роблять,і вміють це робити (м.Вінниця).

Додати відгук

Поля, відмічені зіркою (*) є обов'язковими для заповнення.
Заповнюючи дану форму, ви погоджуєтеся з правилами конфіденційності.

Ми подбаємо про ваш комфорт і безпеку

Залишити заявку
Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені