В основі нашої роботи лежить ідея, що ми пропонуємо нашим клієнтам не плівку, а результат її роботи - комфорт і безпеку. Досвід нашої роботи - 16 років. Протягом цього часу ми невпинно тестували і відбирали кращі для роботи матеріали, удосконалювали техніку установки, щоб підкріпити наш вибір необмеженою гарантією для вас.
Яку тонувальну плівку вибрати?
Ринок сьогодні наповнений великою кількістю тонувальних плівок для машини, але при всьому достатку брендів дійсно якісних тонувальних плівок не так багато.
Протягом багатьох років лідерство утримують американські бренди LLumar, 3M, SunTek, SolarGard та ін. На якості матеріалу краще не економити, так як плівка сумнівної якості з привабливою ціною має властивість вигоряти, йти бульбашками, затиратися склоочисниками протягом 6 місяців.
Ми використовуємо плівки:
1. 3M (США) FX-HP, Black Shade, Crystalline - матеріали відповідають усім стандартам якості від компанії 3М. Єдина компанія, яка використовує адгезив власного виробництва та самостійно виробляє поліестер за запатентованою багатошаровою технологією.
2. SunTek (США) HP, STD Pro, Intinity - якісні плівки з відмінним співвідношенням ціни і якості.
3. LLumar (США) ATR - добре зарекомендували себе завдяки своїй зносостійкості матеріали.
4.
SolarGard (США) Quantum - мають чудовий металевий блиск.
Тонування по ГОСТ
Світлопропускання плівки - дуже важливий параметр, оскільки вона:
а) повинна відповідати ПДР;
б) виконувати захисну функцію;
в) не створювати перешкод у керуванні автомобілем.
Цифра в назві тонування вказує на ступінь затемнення: чим вона нижча, тим тонування авто темніше.
ПДР України говорять про тонування скла наступне: світлопропускання лобового скла повинно бути не менше 75%, бічних передніх стекол - 70%. Тонування інших стекол ніяк не регламентується, тому у виборі для тонування задніх стекол авто варто покладатися лише на особисті відчуття водія.
Найтемніші тонувальні плівки зі світлопропусканням 5% і 10% найефективніше відбивають сонячні промені і все, що знаходиться в салоні, не видно зовні. Але зважаючи на те, що в темний час доби та в умовах недостатньої видимості, занадто темне тонування може створювати проблеми аж до необхідності повністю опускати вікна. Тому рекомендуємо наносити її тільки на задні вікна автомобіля.
Світлопропусання тонування авто 15%, 20%, 30% - популярний варіант тонування всіх стекол автомобіля, крім лобового.
Плівка створює приватний простір всередині автомобіля (при яскравому освітленні зовні проглядаються тільки контури), при цьому володіє високими захисними показниками.
Тонування авто з показником затемнення вище 30% лише злегка тонує скло авто на кшталт «заводського» тонування автомобіля. Вміст автомобіля з вулиці видно. Захисні характеристики цих тонувальних плівок слабкіше, але вони не створюють проблем у керуванні в будь-яку погоду і час доби, відмінно підходять для починаючих водіїв.
Великою популярністю користується комбіноване тонування стекол, коли підбираються різні плівки: на передні бічні встановлюється більш світла плівка, а на задні клеїться темніша. Якщо Ви вирішили затонувати лобове скло авто, то не рекомендуємо встановлювати на машину тонувальну плівку світлопропусканням нижче 40%. Найкращим варіантом для тонування лобового скла буде звернути увагу на атермальную плівку.
В Україні можна тонувати всі стекла машини, так як немає жодного чинного законодавчого акту, що визначає процедуру перевірки світлопропускання скла авто співробітниками ДАІ. Згідно ПДР України, лобове скло повинне мати світлопропускання 75%, бічні передні стекла - 70%, а затемнення інших стекол не регламентовано. Допускається затонувати верхню частину («козирок») лобового скла, але не більше 20 см.
Замовити послугу євротонування у нас можна в місті Київ, Дніпро, Харків, Полтава, Одеса, Кривий Ріг, Вінниця, Маріуполь, Запоріжжя.
Яка тонувальна плівка буває
Наступна важлива характеристика в виборі тонування - це її тип. Кожен виробник тонування авто як правило випускає металізовану і неметалізовану плівку. Так, наприклад, у компанії 3M це серії Metallic Shade і Black Shade, у SunTek – STD і HP. Різниця між этипи типами плівки полягає в технології виробництва.
Неметалізована тонувальна плівка складається з пофарбованого шару полімеру і акрилового шару, який забезпечує адгезію до автомобільного скла. Переваги неметалізованого тонування авто – це ціна і відсутність перешкод у роботі супутникового зв'язку. Мінуси цієї тонувальної плівки - менша довговічність порівняно з металізованим тонуванням, вигоряння з часом. Середній термін служби неметалізованого тонування автомобіля – 4-5 років. Якщо говорити про зовнішній вигляд, то для деяких деяких автовласників ця тонування авто приваблива тим, що вона не дзеркалить.
Металізована тонувальна плівка – крім фарбованих шарів, вона містить у своїй структурі шар металу, який допомагає авто краще блокувати сонячні промені і захищає пофарбовані шари від вигорання. Даний вид тонування авто завжди має більш або менш насичений дзеркальний блиск. Термін служби металізованого тонування стекол – 5-7 років.
Існує також дзеркальне тонування автомобіля тільки з металізованих шарів. Це тонування має високі експлуатаційні властивості, абсолютно не вигоряє і виглядає дуже стильно, проте правилами дорожнього руху України даний вид плівки заборонений.
На строк служби тонування впливають 2 фактори: спосіб захисту фарбованого шару (металізація або фільтри, що блокують УФ-промені) і акуратність при їх експлуатації. Тонувальна плівка, яку ми встановлюємо на автомобіль, служить близько 7 років і має покриття проти подряпин, яке запобігає її передчасному затирання фетрами і ущільнювачами.