Зустрічайте AvesAuto в Європі! Для більш детальної інформації зв'яжіться з нами Докладніше
- Формування цін

Формування цін

Ми пропонуємо роздрібні і дилерські ціни на представлені товари - автомобільні плівки (антигравійне, вінілові, тонувальні), а також супутні товари - інструмент для роботи з автопленками (ножі, вигонки, ракелі, розприскувачі і т. д.), товари 3М (двосторонній скотч, засоби по догляду за автомобілем), системи полірування (3M, Rupes).

Ми є офіційним дистриб'ютором 3М в Україні, прямим імпортером автомобільних плівок та інших товарів із США, тому в змозі забезпечити регулярність поставок, постійна наявність товару на складі і кращі ціни. Незважаючи на те, що наші роздрібні ціни є одними з найнижчих в Україні, ми готові запропонувати спеціальні дилерські ціни для постійних покупців - СТО, магазинів, станцій по установці автомобільних плівок, тонировщиков.

Якщо Ви зацікавлені в цьому, зв'яжіться з нами по тел. (098) 393-88-74, (050) 682-43-45. Ми будемо раді відповісти на Ваші питання і розпочати співпрацю!

Для постійних клієнтів ми також пропонуємо спеціальні ціни на послуги по обклеюванню автомобіля захисною плівкою: 5% знижку на обклеювання другого автомобіля і 10% - на обклеювання третього автомобіля антигравійною плівкою.

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ
Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені