Новинка! Антигравійна фотохромна плівка Litz для захисту фар Докладніше

Антигравійна плівка 3М Scotchgard PRO у Києві

Підбір комплекту автоплівок

НОВІ ВИКРІЙКИ

 

Захисна плівка 3М на автомобіль

Нова плівка Scotchgard PRO від компанії 3М виконана з двошарового поліуретану, використовується для захисту лакофарбового покриття автомобіля від сколів і подряпин.

Порівняно з попередньою версією (Scotchgard) дана плівка відрізняється більш міцним клейовим шаром і відсутністю шагрені. Захисна автопленка 3М Scotchgard PRO доступна в ширині 0,61 1,22 м і м.

В цій категорії Ви можете купити захисну плівку для автомобіля 3M серії Scotchgard Pro. Останні 30 років компанія 3М утримує лідерство на ринку автомобільних плівок та захисних покриттів.

Захисна плівка Scotchgard від компанії 3М є піонером на ринку автомобільних плівок.

Вперше плівка була застосована для захисту вертолітних лопатей під час війни в Перській затоці (1991), і після ряду доробок продукт вийшов на світовий ринок.

Антигравійна плівка ScotchGard SGH6 - це двошарова поліуретанова плівка, яка володіє високою міцністю і стійкістю до агресивних середовищ. Наявність верхнього захисного шару дещо ускладнює процес нанесення плівки. Плівка не вимагає парогенератора при установці.

Дану плівку бажано встановлювати "в стик", без підгину під оклеиваемые деталі. Рекомендується наносити плівку Scotchgard на поверхні темних кольорів.

Якщо Ви давно працюєте з захисними плівками, то Ви напевно застали попередні покоління плівки Scotchgard Pro – сьогодні це вже версія 4.0. Товщина даної плівки становить 200 мікрон і, на відміну від іншої культової плівки компанії 3М – VentureShield, вона має верхній захисний шар, так званий топ коат. Топ коат у плівки Scotchgard твердий, вона рекомендується для нанесення на автомобілі всіх кольорів. Поставляється в рулонах шириною 1.52 м. Ця ширина підходить для обклеювання будь-якої деталі переважної більшості автомобілів без стиків.

Купити бронеплівку на автомобиль

Компанія 3М надає необмежену гарантію на дану плівку.

Купити антигравийну плівку 3М можна у наших офісах в м. Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Полтава, Кривий Ріг. Ми пропонуємо купить захисну плівку 3М на відріз, у рулонах. Також в нашому розпорядженні є база електронних лекал 3М з лекалами для порізки захисної плівки для автомобілів, випущених за останні 20 років. За вашим бажанням ми можемо відредагувати будь-яку викрійку, додати напуски плівки, щоб Ви могли підвернути під плівку деталь або видалити деталь. Поклейка антигравійної плівки за лекалами дозволяє оптимізувати витрату матеріалу, тим самим заощадивши гроші. Крім того, поклейка плівки за викрійками спрощує обклеювання деяких деталей і виключає порізку по кузову автомобіля, яка більшістю власників сприймається дуже болісно, адже завжди є ризик пошкодити лакофарбове покриття одним незграбним рухом.

Якщо ви хочете купити захисну плівку в Україні там, де немає офісу AvesAuto, то ми надішлемо товар у будь-яку точку України. Відправка здійснюється в день замовлення, якщо він вступив до 16.00 або на наступний робочий день. Ми відправляємо плівку в тубусах, щоб забезпечити її безпеку при транспортуванні. Також ми надаємо повну консультації по технології установки плівок.

Messenger Viber Telegram Передзвоніть мені