Переваги Rubber Dip S перед Plasti Dip
Rubber Dip S випускається в банках об'ємом 3.78 л і не потребує розчиннику — він був розлучений виробником і повністю готовий до застосування за допомогою фарбопульта. Концентрований Plasti Dip (флакон 650 мл) має густу текстуру і використовується в основному для створення гумової поверхні на ручках інструментів. Тому перед використанням Plasti Dip необхідно розвести розчинником в пропорції приблизно 50/50, перемішати і ретельно збовтати до однорідної рідкої консистенції — тепер засіб готове до розпорошення за допомогою фарбопульта.
Різниця в покритті, яке ми отримуємо, використовуючи Plasti Dip і Rubber Dip S, очевидна вже після нанесення першого шару: Rubber Dip S лягає щільніше, і колір виходить більш яскравим і насиченим, ніж у випадку з Plasti Dip, дає не таке щільне покриття, крізь яке проглядається оригінальний колір поверхні.
Це легко пояснюється. Коли ми розбавляємо 650 мл флакон концентрованого Plasti Dip в співвідношенні 50/50, тобто додаємо 650 мл розчинника, то іншими словами ми подвоюємо обсяг засоби. Але оскільки розчинник — прозора рідина, відповідно обсяг барвника в готовому засобі зменшується вдвічі.
Rubber Dip S був розбавлений виробником, він спочатку важче на 800 грам і містить достатню кількість фарбувального компонента на свій обсяг 3.78 л. Ця різниця в якості покриття залишається відчутною і з нанесенням декількох (2-3) шарів кожного засобу.
У результаті можна зробити висновок, що Rubber Dip S витрачається набагато економніше, швидше дає щільне покриття насиченого кольору. Для досягнення більш щільного покриття рекомендується нанесення більшої кількості шарів Plasti Dip (від 4 шарів).